Wpis z mikrobloga

1. Idź na rozmowę o pracę jako "pomoc kuchenna"
2. Okazuje się, że masz być kelnerką
3.No ok
4. "to klub ze striptizem"- mówi pani od HR
5. Aha
6. Czasem zobaczy pani gołe piersi
7.Ale ja mam być tylko kelnerką?
8. Hehe no tak
9. Zarobki 1000 zl/tydzień
10. Uważaj bo uwierzę, że nie trzeba tam pokazywać cycków
11. Zmarnowane 2h.
#pracbaza #gorzkiezale #hr
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A niech zarabiają. Jak kogoś nie dręczy sumienie, że pokazuje dupę/cycki/flirtuje z panami którzy mogą być dziadkami tych kelnerek to ich sprawa.


@tahini: Nie, nie o to mi chodziło, nie wyraziłem się zbyt jasno :) Chodziło mi właśnie o to, że na takich głupich ludziach godzących się na takie rzeczy zarabiają inni. Twoja postawa jest wg mnie jak najbardziej właściwa.
  • Odpowiedz
@tahini: ciągłe szafowanie frazesami świadczy o tym że masz kompleksy [co dziwne skoro chcieli cie w miejscu gdzie dobry wygląd jest ważny] albo o tym że ktoś ci nagadał głupot, może kościół, a może konserwatywny członek rodziny.
Nie staniesz się #!$%@?ą od tego że będziesz seksownie wyglądać.
  • Odpowiedz
@Waclaw-Kabel: czego Ty gościu nie rozumiesz? nie chciałam iść do pracy w klubie ze striptizem gdzie trzeba bajerować klientów i z nimi flirtować. Nie mam do tego prawa? Oczywiście, że mam! Nie mam problemu z wyglądem, często chodzę w szpilkach, umiem ubrać się seksownie. Ale jak mam być obiektem żartów i drwin w takich klubach przez średnio trzeźwych januszy z bonerem w spodniach to wolę iść gdzieś na kasę.
W
  • Odpowiedz
ciągłe szafowanie frazesami świadczy o tym że masz kompleksy [co dziwne skoro chcieli cie w miejscu gdzie dobry wygląd jest ważny] albo o tym że ktoś ci nagadał głupot, może kościół, a może konserwatywny członek rodziny.

Nie staniesz się #!$%@?ą od tego że będziesz seksownie wyglądać.


@Waclaw-Kabel: Już kiedyś czytałem Twoje #!$%@? komentarze, według Ciebie to w sumie prucie się to dobra praca, nie ma w tym nic złego i
  • Odpowiedz