Wpis z mikrobloga

No siemka, #studia #studbaza. Mam pytanie.
Na stronie #wat (Wojskowej Akademii Technicznej) w wymaganiach rekrutacyjnych wszystkich kierunków jest fizyka i astronomia, a ja tego nie zdawałem, tylko geografię. No i teraz nie wiem, czy ta geografia się złapie zamiast tego? Fizyka jest nawet tam gdzie logiczniejsza byłaby geografia, czyli w geodezji.
Pomożecie?
#pytanie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1984: Chłopie odpuść sobie tą energetykę, wydział elektroniki w ogóle wat. Co do fizyki, nie ważne, że nie zdawałeś bo dr RC zaczyna od takiego poziomu, że tylko wybitne jednostki zaoszczędzą po I semestrze tych kilka stówek
  • Odpowiedz
Wiesz, nie mam porównania z innymi uczelniami, wiec furtkę możesz sobie zostawić otwartą i składać papiery. Na pewno jest tutaj duży b----l rozpoczynając od planistów kończąc na samorządzie a właściwie jego braku. Nie wiem też w którą stronę chcesz pójść,co cie interesuje bo energetyka to dość obszerny kierunek
  • Odpowiedz
@1984: jestem na energetyce 4 semestr. Jak nie masz żadnej pasji ani żadnych znajomych czy też dziewczyny, rodziny to zapraszam jakoś wypełnisz cały swój wolny czas :).
  • Odpowiedz
@genco: Kilka z tych rzeczy mam. Rozwiń myśl. I mógłbyś się odnieść do tego co mówili przedmówcy, albowiem do szemranych interesów i trudnościach w zaliczaniu semestrów? Polecasz czy odradzasz (wyczuwam ironię w Twojej wypowiedzi)?
  • Odpowiedz
@1984: Jak masz możliwość dostania sie na Polibude, to nie rejestruj sie nawet. Trzeba miec stalowe nerwy do tej uczelni, tak wiec potwierdzam zdanie poprzedników łatwo sie dostać ciezko wytrzymać
  • Odpowiedz
@1984: No jak będziesz miał wybór, to chyba się nie ma nad czym zastanawiać. Ja mimo całego s----------a, zostałem właśnie na energetyce na magisterce.
  • Odpowiedz
Miesiąc temu na rozdaniu dyplomów powiedzieli, że I stopien ukończyło 45% studentów którzy go rozpoczynali. Część studentów dało sobie spokój po pierwszej sesji/roku twierdząc ze to nie dla nich ( sam miałem mocną załamke nic nie mogłem zaliczyc), ale większość moich ziomeczków walczy jeszcze gdzieś z zaległościami. Sama wiedza nie zawsze wystarczy trzeba mieć też trochę szczęścia :) Da się trochę wyciągnąć wiedzy i na rynku pracy jest dla nas miejsce ale
  • Odpowiedz