Wpis z mikrobloga

No siemka, #studia #studbaza. Mam pytanie.
Na stronie #wat (Wojskowej Akademii Technicznej) w wymaganiach rekrutacyjnych wszystkich kierunków jest fizyka i astronomia, a ja tego nie zdawałem, tylko geografię. No i teraz nie wiem, czy ta geografia się złapie zamiast tego? Fizyka jest nawet tam gdzie logiczniejsza byłaby geografia, czyli w geodezji.
Pomożecie?
#pytanie
  • 31
@pilot1123: A myślisz, że tak na to patrzą? Bo głupi nie jestem, całkiem pojętny ze mnie chłopak, ale poszedłem do mat-geo. Myślisz, że bez tej fizyki bym miał jakieś szanse? Nie chce studiować bezpieczeństwa narodowego, tylko coś poważniejszego. :/
@pilot1123: Bo mogę wpisać 0 przecież, albo zostawić wolną lukę w tym systemie rejestracji. Nie wliczą mi tego do punktów rankingowych, ale jakieś uzyskam za matematykę, język obcy i polski. Matmę zdam pewnie nieźle, angielski całkiem klawo a polski to już w ogóle kosmos. Tylko kurde ta fizyka. Późno się za to zabrałem. Chociaż jak bym to sprawdził przed deklaracjami co by mi to dało? W pół roku bym się nie
@1984: Na wacie jak nie pisałeś fizyki, to po prostu masz 0 punktów. Progi w ostatnich latach były na tyle niskie, że i bez tego raczej łatwo się dostać. Potem pewnie będziesz musiał chodzić na kurs wyrównawczy z fizyki i tyle.
@kaiketi: No i o taką odpowiedź mi chodziło. Jestem teraz spokojniejszy.

@pilot1123: Wiesz, jestem po maturach, trochę taka panika nastała, bo dopiero teraz się zainteresowałem studiami. Ciągle powtarzałem, że sprawdzę po maturze a nie sobie głowę będę zawracał. ;/
@angusxx8: Na geodezję albo energetykę. W zasadzie to jeszcze sobie przeglądam te kierunki. Mam czas do pierwszego lipca. Po odebraniu świadectwa dojrzałości chciałbym wszystko im wysłać.
Podobno na WAT bardzo łatwo się dostać. Tak przynajmniej mówili mi bardziej ogarnięci ludzie. No i mój brat się tam dostał, a zdał bardzo słabo maturę.

@angusxx8: Ja jestem całkiem sumienny. Zobaczymy co będzie. Na pierwszy wybór dam sobie tę energetykę, bo bardziej mnie interesuje. Może coś innego mi wpadnie w oko, ale muszę sobie więcej poczytać. Całkiem sporo mają tych kierunków w ofercie. :P