Wpis z mikrobloga

@RuchadloLesne: nie proszę o przygotowanie żadnego #!$%@? opracowania.
powiedziałeś, że wiadomo, a następnie rozemocjonowany pytaniem "rzucasz mięsem" - to jest bardzo niestosowne i nie na poziomie zachowanie. Nieładnie.
Skoro uważasz, że wiadomo czemu Hitler nie lubił żydów, to powinieneś być w stanie powiedzieć co o tym wiesz i skąd tę informację masz, miast wystosowywać przekleństwa.
Skoro uważasz, że wiadomo czemu Hitler nie lubił żydów, to powinieneś być w stanie powiedzieć co o tym wiesz i skąd tę informację masz


@PsichiX: istnieje więcej niż jedna składowa, istnieje więcej niż jedno źródło. gdybym chciał "powiedzieć co o tym wiem", to bym musiał napisać #!$%@? opracowanie.

denerwują mnie takie wpisy, bo jak się interesujesz tematem, to choć trochę pogooglaj. wiem, że łatwiej poszukać jelenia na mirko, który poda wszystko
@RuchadloLesne: nie czytasz ze zrozumieniem - napisałem już, że: nie oczekuję opracowania, oczekuję odpowiedzi. nie powiedziałem jak bardzo dopracowanej i w jakiej ilości odpowiedzi, ale zaznaczyłem iż wraz z odpowiedzią oczekuję źródła, bym mógł zweryfikować informację. podałeś jedną odpowiedź bo uznałeś, że tyle możesz mi powiedzieć, ale nie podałeś źródła, następnei tłumaczysz brak źródła bo nie podałem ceny za opracowanie, którego nie oczekiwałem.

Czy rozumiesz już błąd, jaki popełniłeś?
@PsichiX: " Żyd się skrada, już coś knuje niedobrego
Tutaj jodu w studnie wsączy, tam popsuje złotego
A pałac kultury to już dawno synagoga
Nie dajmy się oszukać, tam nie modlą się do Boga
Czego nie rozkradli to w wojnie zburzyli
A jak Saddam miał wąglika to też na nim zarobili
Dzisiaj przez Brukselę pociągają sznurki
Każdy Polak w portfelu czuje tego skutki

Lecz nie podnoś nigdy ręki na Żyda
Jeszcze
@PsichiX: nie lubił bo sądził że przez nich przegrali 1 ws bo mu pomagali jak był młody i sądził że go to upokarzalo bo nie chcieli go przyjąć na ichniejsze ASP i jeszcze kilka powodów napisano o tym z 50 książek min sam napisał mein kampf