Wpis z mikrobloga

Musisz wybrać partnerkę/partnera, kogo wybierasz?

  • 5/10 jest jak jest, lepiej nie będzie, ale idealny materiał na żonę, dogadujemy się - jestem niebieski 41.2% (346)
  • 9,5/10 bogini seksu, słodka idiotka, najlepiej by leżała i pachniała - jestem niebieski 19.4% (163)
  • 5/10 jest jak jest lepiej nie będzie, ale idealny materiał na męża, dogadujemy się - jestem różowy 8.6% (72)
  • 9,5/10 samiec alfa, trochę idiota, zimny drań - jestem rózowy 2.3% (19)
  • sprawdzam / jestem inny / sory / trudny wybór XD 28.5% (239)

Oddanych głosów: 839

  • 12
@ee333: Zwykle intelekt idzie w parze z dobrym wygladem, wiec jest ogromne prawdopodobienstwo, ze spotkana osoba 5/10 jest calkowicie przecietna pod rowniez tym wzgledem.

No i #!$%@? jak mnie bawi jak wykopowi stuleje 115-135 IQ spotyka dziewczyne 100-115 IQ, ktora #!$%@? kompletne farmazony, a jej przewaga intelektualna nad kolezankami polega jedynie na tym, ze nie jest warzywem xD, a oni sie nad nia spuszczaja, ze taka inteligentna i inna niz wszystkie.
@ibmab: "Zwykle intelekt idzie w parze z dobrym wygladem" rozumiem że masz jakieś dane/statystyki którymi mógłbyś to potwierdzić? Na zdrowy rozum, taka zależność nie powinna być warunkowana ewolucyjnie. Chyba nie chcesz nam wciskać swoich przemyśleń, dokonanych przez próbę 10 znajomych xDDD
@Narodowy:
LINK 1

This brief research note aims to estimate the magnitude of the association between general intelligence and physical attractiveness with large nationally representative samples from two nations. In the United Kingdom, attractive children are more intelligent by 12.4 IQ points (r = .381), whereas in the United States, the correlation between intelligence and physical attractiveness is somewhat smaller (r = .126).


LINK 2

Nie chce mi sie dalej patrzec,
@ee333:
Nie powinno się żenić z kobietą, którą oceniamy poniżej 7. Bo później przez resztę życia, wychodząc do ludzi będzie się rozmyślało o tych wszystkich kobietach, które wolałoby się ruchać zamiast własnej żony. Mój dobry kumpel dał się złapać na dziecko takiej 2-3/10 (alkohol i narkotyki mają wady jak widać). Kobieta ma wspaniałą osobowość, jest pracowita i uczynna - świetna gospodyni. Ale nie ma miesiąca, żeby ten kumpel nie musiał wyskoczyć
@ibmab: Hmm, a może jest to spowodowane wyższym statusem społecznym rodzin, więcej hajsu-->lepiej o siebie dbasz i
nie patologiczna rodzina---> więcej hajsu
nie patologiczna rodzina---> lepsze wychowanie/warunki do rozwoju (2 ostatnie równolegle)
Ew, cechy fizyczne świadczące o wyżej inteligencji, są podświadomie odbierane jako "atrakcyjne" (np. Układ brwi)
@Narodowy: status spoleczny nie ma wplywu na rozwoj struktury kostnej ;/
Drugi art dotyczy dzieci - u nich nie ma mowy o "dbaniu o siebie", ktore mozna podciagnac pod status spoleczny (jak np. duzo lepsza dieta, abstynencja, czas na uprawianie sportu itp)

Atrakcyjnosc fizyczna to zbior cech swiadczacych o tym, ze dana jednostka jest dobrze przysposobiona do tego, zeby przetrwac, przekazac geny i odchowac duzo zdrowego potomstwa. Przyklad - u kobiet