Wpis z mikrobloga

Mircy, jaki żwirek dla kota, żeby nie śmierdziało w mieszkaniu? Używam Cosheedy z lidla, w domu niestety mocno śmierdzi mimo codziennego zmieniania żwirku i mycia kuwety. Ktoś tam poleca Cats Best Eco Plus, ktoś z kolei silikonowy, trudno mi wybrać (,)

#koty #pytanie #zwierzaczki #zwierzeta
InspektorKontroliSkarbowej - Mircy, jaki żwirek dla kota, żeby nie śmierdziało w mies...

źródło: comment_3mft5wbhnk1ciVKtwpAztW1kIbHCGprJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inspektor_Kontroli_Skarbowej: kuweta kryta z filtrem, żwirek u mnie Benek (jego ulubiony ale innymi też nie gardzi) + pochłaniacz zapachu Benek, i najważniejsze zero marketowych karm jako stała karma. Po marketowkach qupa wali straszliwie :P
No bezzbożowa niby droższa w kupnie, ale za to zjada jej dużo mniej bo jest bardziej sycąca, a i kot zdrowszy.
  • Odpowiedz
@Inspektor_Kontroli_Skarbowej: są różne cat's besty, eco plus to chyba ten najtańszy ze zbrylających się. ja używam nature gold, bo mnie wkurzały kawałki żwirku porozwalane po całym mieszkaniu, nature gold też jest drewniany, też do spuszczania w toalecie, tylko wieksze kawałki są i mniej się roznoszą. Jak dla mnie benek i silikonowe są beznadziejne i śmierdzą same z siebie, kot im nie musi pomagać ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz