Wpis z mikrobloga

elo mirki spod tagu #tfwnogf #stulejacontent #smutnazaba przez ostatni czas nie łapały mnie feelsy ale teraz gdy są juwenalia, znajomi z mojej grupy na studiach baluja, poznają loszki itd a ja siedzę w piwnicy juz gurwa 4 rok #!$%@? daje o sobie znać. rzecz jasna tfnogf nieprzerwanie od zawsze, żadnych sexow ani calowania, teraz nawet nie mowie cześć do dziewczyn bo przecież żadnej nie znam. przeczytałem kilka stron spod każdego z tagów. ktoś tam pisał jeszcze o studniówce, oczywiście nie byłem jako jedyny z całej klasy bo wiadomo nie miałem z kim. o studniówce wspomniałem bo to jednak było ważne wydarzenie w moim życiu. wtedy to moja matka po raz pierwszy dostrzegla jakiego #!$%@? stuleja wychowała. wtf jedyna taka specyficzną imba w życiu, niezapomniane wspomnienia itd a ten siedzi w domu. ale nie o tym chce rozmawiać. jako oficer stulejarstwa (generałem będę po 30 -stce) chce wam powiedzieć szanowni szeregowi ze tutaj nie chodzi tak jak piszecie w tych tagach o to ze jesteście brzydcy, niscy, wysocy, grubi czy nie, wszystko rozbija się o wasze #!$%@? umysłowe a nie fizyczne! znam ziomka który ma z 160cm wzrostu, jest z twarzy brzydki jak noc a do tego ma jakieś porażenie mózgowe (nie znam się na tym, ale gość chodzi jakby był cyrklem) i ten gość ma inteligentna, miła, sympatyczna dziewczyna. co prawda bez szału bo z 5/10 max. ale ma! moja rada jest taka, co prawda nie działa w 100% bo np teraz dorwaly mnie feelsy ale mimo to : pogódz się z tym. jesteś #!$%@?ą. nie pójdziesz do apteki po lek na te przypadłość. urodziłes się przegrywem i przegrywem umrzesz. możesz próbować nikt ci tego nie zabroni, ale szanse powodzenia masz nikłe. los wskazał na ciebie, nic z tym nie zrobisz. i tylko on może to zmienić. być może to on wyciągnie cie z objęć #!$%@? w przyszłości. jedynie na to możesz liczyć. wszystko w życiu jak do tej pory mogłem zrobić lepiej, większość kwestii rozwiazalem #!$%@?. jestem przegrywem. nic szczególnego w życiu nie osiągnąłem i raczej nie osiągnę. jest kiepsko mirki, ale wiem ze mogłoby być jeszcze gorzej. trzymcie się, elo
  • 27
@Brun0: A tam #!$%@?. Też kiedyś byłem #!$%@?ą. Potem przez jedno zdarzenie to się zmieniło, a teraz balowanie do białego rana na plażach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy od podejścia. Jeżeli sądzisz, że jesteś stulejarzem, to nim będziesz do usranej śmierci. Jak stwierdzisz, że jednak nim nie jesteś, to po czasie może pocałujesz loszke w ręke.
NecroYuggoth - @Brun0: A tam #!$%@?. Też kiedyś byłem #!$%@?ą. Potem przez jedno zdar...
A nie możesz zamówić sobie ze dwie #!$%@? na kwadrat ? Burżuazyjnie #!$%@?ą ci grzyba ,potem zakusisz ogóra , poszarpiesz za włosy , wyzwiesz od #!$%@? ,spuscisz sie na włosy i szyję ,#!$%@? za drzwi (po zapłacie oczywiscie) a pozniej odpalisz sobie cygaro , nalejesz łyski i poczujesz się jak wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) W CZYM MASZ PROBLEM ? xd
@Brun0: Oj nie użalaj się nad sobą. Ziomka mam brzydkiego ale wziął się za siebie, poćwiczył trochę i powoli wychodzi z przegrywu. Poznał dupę na badoo i może jakieś bułki będą wkrótce piekli. Dodam, że kolega jest już generałem.
@Axeminister: nie jestem przesadnie brzydki. a jeśli chodzi o ćwiczenia, moje rekordy to: wyciskanie na klate 120kg, przysiad: 170kg, martwy 220kg, 10km w godzine przebiegnę. #!$%@? umysłowe, a nie fizyczne. pisalem o tym wyżej. widocznie nie czytales