Wpis z mikrobloga

  • 15
elo mirki spod tagu #tfwnogf #stulejacontent #smutnazaba przez ostatni czas nie łapały mnie feelsy ale teraz gdy są juwenalia, znajomi z mojej grupy na studiach baluja, poznają loszki itd a ja siedzę w piwnicy juz gurwa 4 rok s----------e daje o sobie znać. rzecz jasna tfnogf nieprzerwanie od zawsze, żadnych sexow ani calowania, teraz nawet nie mowie cześć do dziewczyn bo przecież żadnej nie znam. przeczytałem kilka stron spod każdego z tagów. ktoś tam pisał jeszcze o studniówce, oczywiście nie byłem jako jedyny z całej klasy bo wiadomo nie miałem z kim. o studniówce wspomniałem bo to jednak było ważne wydarzenie w moim życiu. wtedy to moja matka po raz pierwszy dostrzegla jakiego j------o stuleja wychowała. wtf jedyna taka specyficzną imba w życiu, niezapomniane wspomnienia itd a ten siedzi w domu. ale nie o tym chce rozmawiać. jako oficer stulejarstwa (generałem będę po 30 -stce) chce wam powiedzieć szanowni szeregowi ze tutaj nie chodzi tak jak piszecie w tych tagach o to ze jesteście brzydcy, niscy, wysocy, grubi czy nie, wszystko rozbija się o wasze s----------e umysłowe a nie fizyczne! znam ziomka który ma z 160cm wzrostu, jest z twarzy brzydki jak noc a do tego ma jakieś porażenie mózgowe (nie znam się na tym, ale gość chodzi jakby był cyrklem) i ten gość ma inteligentna, miła, sympatyczna dziewczyna. co prawda bez szału bo z 5/10 max. ale ma! moja rada jest taka, co prawda nie działa w 100% bo np teraz dorwaly mnie feelsy ale mimo to : pogódz się z tym. jesteś s---------ą. nie pójdziesz do apteki po lek na te przypadłość. urodziłes się przegrywem i przegrywem umrzesz. możesz próbować nikt ci tego nie zabroni, ale szanse powodzenia masz nikłe. los wskazał na ciebie, nic z tym nie zrobisz. i tylko on może to zmienić. być może to on wyciągnie cie z objęć s----------a w przyszłości. jedynie na to możesz liczyć. wszystko w życiu jak do tej pory mogłem zrobić lepiej, większość kwestii rozwiazalem c-----o. jestem przegrywem. nic szczególnego w życiu nie osiągnąłem i raczej nie osiągnę. jest kiepsko mirki, ale wiem ze mogłoby być jeszcze gorzej. trzymcie się, elo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axeminister: skandaliczna nieśmiałość i zerowa pewność siebie. blokuje mnie za każdym razem. j----a cicha woda. nawet w ryja nikomu w życiu nie dałem. obrzydliwość
  • Odpowiedz
@Brun0: Akurat, że nikomu w ryja nie dałeś, to nie jest powód do narzekania. Ja też nikogo nigdy nie sklepałem ani nie miałem tej nieprzyjemności dostać gonga przez 31 lat. Co do nieśmiałości, to pewnie jest wynikiem braku pewności siebie. Tylko z czego ona wynika, bo skoro nie jesteś brzydki, to czego się obawiasz? Że powiesz coś głupiego? K---a, człowieku. Jak ja sobie przypomnę niektóre swoje akcje, to aż zaczynam
  • Odpowiedz