Wpis z mikrobloga

Mirki! Udało się, dzisiaj zdałem prawko na kat.A. Cieszę się jak dziecko bo w tym roku udało mi się jeszcze zdać na C i C+E i jeszcze kilka innych uprawnień(między innymi dźwigi, hds, itd.). Tak więc pijcie ze mną kompot (ʘʘ)



#motocykle #ciezarowki #motoryzacja #prawojazdy #chwalesie
ImeNs - Mirki! Udało się, dzisiaj zdałem prawko na kat.A. Cieszę się jak dziecko bo w...

źródło: comment_IERXYGnN3BKE2p1Wq2VXjpn779kuPnIv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielkidorado: jak na razie to obejdzie się bez tego. Za dużo mnie już te uprawnienia kasy i nerwów kosztowały ( ͡º ͜ʖ͡º) ale kto wie, może kiedyś jeszcze zrobię.
@Nemezis_: dzięki. dzisiaj sobie świętuje to przy małej pizzy i piwie. czekam teraz na jakiś weekend żeby z bratem napić się Groga którego dostałem kiedyś od @benzdriver z Karaibów(o ile mnie pamięć nie
  • Odpowiedz
@ImeNs: Mam A, B i C ale pałam do tych zlodzieji z wordu taka nienawiscia ,że najchetniej wywalil bym ten caly word w powietrze, dlatego nie podejmuje sie także C+E. Oni niszcza psychę ludzią. Nic tylko trzepac kase, no bo interes w oblewaniu jest. Ps.: Zdałem za 1 za 1 i za 2 ale widze jak ten b----l dziala, dlatego powinien zostac zniszczony.
  • Odpowiedz
@katera: aż tak dobrze to nie ma ;( a z kategorii na prawko zostało mi jeszcze D i D+E ale na razie mówię stanowcze dość. Może kiedyś jak będzie mi się nudzić to zrobię ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ciapek57: nie jest aż tak tragicznie. nie mówię że się nie stresowałem, ale jak umiesz wszystko i nie robisz głupich błędów to się zdaje bez problemów.
  • Odpowiedz