Wpis z mikrobloga

Produktywne dni:134/366.
Godzin dodatkowych: 32.5.

W związku z tym, że duża ilość osób nie chciała dołączyć ze względu na czas, jaki trzeba było spędzić na rozwijaniu siebie, to zmieniamy tag. Aktualnym tagiem będzie połowa czasu, czyli #2godziny.
Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na samorozwój. Gdy tylko przekroczysz magiczne 2 godziny/dzień zaliczany jest on do produktywnych.

Jak się uczyć?
Nie wiesz o co chodzi? Tutaj masz wszystko wyjaśnione (gwoli ścisłości, książki rozrywkowe się nie liczą).
Notatka o organizowaniu czasu, bo kto czasu nie organizuje-ten trąba.
Coś o rysunkach w notatkach.
Jak walczyć z prokrastynacją?

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza #samorozwoj
Twinkle - Produktywne dni:134/366.
Godzin dodatkowych: 32.5.

W związku z tym, że ...

źródło: comment_jaSnHDA7dbHfz2E40SwpAiaKOj3vwvWV.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Twinkle: fajny tag. pamiętam jak zaczynałaś z 4h pracy dziennie, sam się wtedy trochę w to wkręciłem.
szybko odpuściłem, ale teraz chyba znowu zacznę się tak uczyć. jak myślę ile mogłem już osiągnąć od czasu kiedy pierwszy raz się o tym dowiedziałem, to czuje przegryw w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Twinkle: Wybacz, że odkopuję wpis sprzed miesiąca, ale jest ostatni w Twoim tagu. Widzę, że tag #2godziny jest całkowicie nieaktywny od miesiąca mimo prawie 300 obserwujących, szkoda... Szanuję Twój trud włożony w prowadzenie swojego autorskiego tagu i w dotrzymanie noworocznego postanowienia :) Jak widać wielu nie podołało.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Pamiętam jak kilka lat temu postanowiłem sobie że czas się ogarnąć i zorganizować, że czas działać. I tak do dziś, już mi przychodzi to naturalnie :) i cieszę się, że wtedy naszła mnie taka refleksja, bo prawdopodobnie nie udałoby mi sie osiągnąć tego co osiągnąłem bez zwyczajnego trwania w postanowieniach.

Powodzenia :)
  • Odpowiedz
Hej @Twinkle! I jak Ci idzie, ciągle działasz na 100%? :) Ja muszę się zacząć uczyć do poprawek i przypomniałem sobie o Twoim tagu. Przejrzę z rana, bo na pewno znajdę tu coś, co pomoże się zorganizować, i do roboty! ʘʘ
  • Odpowiedz