Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam, że jakaś amerykanka dostała 40 tysięcy dolarów odszkodowania, bo szkoła zabroniła jej przyjść na bal maturalny z homo partnerką i w jakimś dziwnym przebraniu. I smutam cholernie, bo ja 4 lata walczę z ubezpieczalnią o to aby dostać jakiekolwiek pieniądze na zrobienie endoprotezy biodra aby móc chodzić (postępująca martwica), po wypadku, nie z mojej winy, gdzie w wieku 17 lat ledwo uszedłem z życiem i do końca życia będę już kaleką... A czas oczekiwania publicznie wynosi 6 lat, gdzie lekarz otwarcie powiedział, że w tym czasie już całkiem może zjeść mi biodro i nic nie będzie można zrobić, ale nic nie mogą, bo kolejka... Ehh... To tylko takie moje żale, wybaczcie za spam.
#depresja #gorzkiezale
H.....n - Właśnie czytam, że jakaś amerykanka dostała 40 tysięcy dolarów odszkodowani...

źródło: comment_IjgGlD9yYti5gELItAY6w7DbnI9ZpmGC.jpg

Pobierz
  • 95
@Howkin: I właśnie na takie #!$%@? musisz uważać gdy będziesz chciał skierowanie na komory.
@su1ik: sorry stary, ale takie gadanie jak twoje tutaj to ja słyszałem od 5 lekarzy zanim uprosiłem aby dostać skierowanie. Tam dopiero zadecydowano że warto. Ja wiem że lekarz, ja wiem że to nie moja broszka, że ja się nie uczyłem medycyny...
Ja wiem.
@hacerking:
Adwokat robi co moze, to ta cwana ubezpieczalnia ciagle sie odwoluje... Na wykopie nie wiem w sumie jak bym mogl prosic, czy dal bym w ogole rade sie przelamac... Nie mam nawet zadnego konta fundacji, bo nigdy nie wiedzialem, ze tak bede #!$%@? w dupe po czyms, co nawet nie bylo z mojej winy i przez co mam juz zryty leb (biore psychotropy i chodze do psychologow) i przekreslone życie.
@Howkin: kurde, #!$%@?. Stary, czcze rady z mojej strony: szukaj małej koleji do zabiegu na NFZ, bo wskazania już masz, a jak kasa od ubezpieczalni przyjdzie to u prywaciarza masz termin w następnym tygodniu. Na pocieszenie tylko, znam podobny przypadek jak Twój i już po protezie doszedł do w miarę dobrej formy. Powodzenia.