Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam, że jakaś amerykanka dostała 40 tysięcy dolarów odszkodowania, bo szkoła zabroniła jej przyjść na bal maturalny z homo partnerką i w jakimś dziwnym przebraniu. I smutam cholernie, bo ja 4 lata walczę z ubezpieczalnią o to aby dostać jakiekolwiek pieniądze na zrobienie endoprotezy biodra aby móc chodzić (postępująca martwica), po wypadku, nie z mojej winy, gdzie w wieku 17 lat ledwo uszedłem z życiem i do końca życia będę już kaleką... A czas oczekiwania publicznie wynosi 6 lat, gdzie lekarz otwarcie powiedział, że w tym czasie już całkiem może zjeść mi biodro i nic nie będzie można zrobić, ale nic nie mogą, bo kolejka... Ehh... To tylko takie moje żale, wybaczcie za spam.
#depresja #gorzkiezale
H.....n - Właśnie czytam, że jakaś amerykanka dostała 40 tysięcy dolarów odszkodowani...

źródło: comment_IjgGlD9yYti5gELItAY6w7DbnI9ZpmGC.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@hacerking: wykopałem, ale potrzeba znacznie więcej, w godzinę 20 głosów? CMON WYKOP co z nami nie tak? przychodzą zielonki i się przebijają a nie potrafimy pomóc jednemu z nas?
  • Odpowiedz
@hacerking: @Nadrill:
Dzięki wielkie, że tak stajecie za kompletnie obcą wam osobą. Jednak nawet jakbym chciał, to nigdy nie podchodziłem w ten sposób do tematu, ten post to po prostu głupie żale typowego szaraczka i nie chce żeby był uznawany za jakąś zbiórkę... Nie mam żadnego konta fundacji, nic, bo nigdy nie myślałem o tym w ten sposób. Jak miałbym to zrobić? Jak bym podał prywatny numer konta
  • Odpowiedz
@Howkin: Po to żebyś mógł prowadzić normalne życie! A, nie cierpieć i tracić zdrowie przez ubezpieczalnie, sądy itd.
Nie jest to na pewno żaden powód do wstydu. To przecież nie twoja wina.
  • Odpowiedz
@Tsukuyomi: Mam podobne zdanie. Opinia publiczna to największa siła, wykop już nie raz pokazał, że ma siłę przebicia w mainstreamie. Może zrób oddzielny wykop opisując całą historię z jakimiś dokumentami zeskanowanymi na potwierdzenie i jazda.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: @RobotKuchenny9000:
Jeśli jest możliwość to chyba tak zrobię, nie wiem sam... Głupio mi, strasznie nieciekawa sytuacja..

@Tsukuyomi:
Boję się, że jak ujawnię nazwę firmy to zacznie się lincz czy inna tego typu sytuacja, która bardzo negatywnie wpłynie na całą sprawę. Ogólnie teraz jestem w cholernym stresie, bo nie wiem co mam robić... A w dodatku ta sytuacja, gdzie ja nigdy od nikogo nie byłem gotowy
  • Odpowiedz
Oni chcieli mi wypłacić 10 tysięcy złotych odszkodowania


@Howkin: haha też nie z mojej winy ubezpieczenie mi wykupiła firma organizująca wyjazd dostałem 0zł za zostanie kaleką - bo ubezpieczenie było najtańsze - zwracają za całkowitą utratę:> a nie za jakieś takie, ale chodzić ze wspomaganiem jakoś mogę :> na operację też od biedy mnie stać - najpierw prosiłbym rodzinę, potem znajomych na końcu wykop :>
Nie polecam tanich ubezpieczeń, miałem
  • Odpowiedz
@Howkin: ile potrzebujesz na to leczenie? pelno ludzi tu przychodzi prosic o pieniadze, zielone konta, a bordo boi sie zalozyc konto? wez nie #!$%@? i sprobuj a moze ci sie uda uratowac ta noge i biodro
  • Odpowiedz