Wpis z mikrobloga

729 742 - 100 - 6 = 729 636

Moja druga seta w życiu :P Trasę rozpisał mi @masash, bardzo fajna ale akurat rozpoczęłam ją w przeciwnym kierunku czyli w kierunku Stare Babice i nie wiem czy to na lepsze mi wyszło, bo od Kiścinnic przez Truskawka dokuczał wiatr i tak do końca trasy. Średnia wyszła masakryczna, taka sama jak zrobiłam w górach xD Nie wiem czy forma spadła czy mi się nie chce. Ehhh...
Jadąc ciągle sobie mówiłam "jak Kejcia daje radę to Kur!!@ i ja dam " xD

Muzyczka

https://www.youtube.com/watch?v=FZyDiuzpHCg

#100km [nr.2] #wykoptribanclub #rowerowawarszawa #szosowawarszawa #szosa

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz c.....3 - 729 742 - 100 - 6 = 729 636

Moja druga seta w życiu :P Trasę rozpisał mi...
źródło: comment_4c23lfIncTRZTg958UTt0mXMp0RasMJF.jpg
  • 19
@kostyak: 19km/h bardzo słabo. W górach taka sama miałam. Może dlatego że były podjazdy i zjazdy, ale jednak powinno być lepiej. Jak chcesz i jesteś z Warszawy (okolic) możemy tazem się katowac ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cm123: W takim zakresie średnia jest bardzo ok - ja właśnie nie lubię za szybko takich tras robić! Bardzo chętnie pojeździłbym w towarzystwie tylko obawiam się, że mógłbym nie za dobrze wypaść - mogłoby być dokładnie odwrotnie jak w tej paście o dziewczynie-rowerzystce w obcisłym stroju :D
@cm123: @civi88: Chłopaki owszem - motywują i w końcu mogę robić fajne trasy, dalej odjeżdżać od domu, bo z nimi nie pękam! ;) A frajda z jeżdżenia jest ogromna, szczególnie na szosie jak można rozwijać znaczne prędkości!! Tym to ja się jaram jak durna! ;D Wczoraj kolega mi powiedział, że powinnam mieć na plecach napis: Lubię #!$%@?ć!! :P
Poza tym po rowerze czuję się po prostu lepiej. :) Takie moje