Wpis z mikrobloga

Kisnę zawszę z ludzi co uważają, że w pewnym wieku to już niektórych rzeczy nie wypada. Bo jak się zbliżasz do 30 to musisz przestać grać w gry, czytać komiksy, nie daj Boże zbieranie klocków lego. Bo to przecież dla dzieci, a ty jesteś stary i masz siedzieć na kanapie i oglądać mecz. A najlepiej jakbyś w wolnym czasie z---------ł, malował pokój, wstawiał kabinę prysznicową, albo kopał całą działkę, to są zajęcia prawdziwego mężczyzny. Jak rozmawiać to tylko o życiu innych i pracy, bo przecież najważniejsze jest kto jaki samochód kupił, gdzie zmienił się prezes i czyj znajomy robi teraz meliorację koło obwodnicy, albo kto z kim zerwał. No i polityka to też jest ważne! Do kina masz chodzić na Jamesa Bonda bo to poważny męski film, a nie jakieś superbohatery czy inne władcy pierścieni.
Musisz być poważny bo to życie jest poważne, to jest poważny kraj.


#przemysleniazdupy #zycie #boldupy ale tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm:
Z takich rzeczy wbrew pozorom się wyrasta. Nie mówię, że każdy "dziad" grający w gierki i czytający komiksy to mentalne dziecko, ale wielu ludzi z czasem to przestaje bawić aż tak, żeby tracić na to czas. Ja jestem tego doskonałym przykładem, bo za gówniaka obiecałem sobie, że do końca życia będę się bawił klockami lego. Oczywiście zrezygnowałem z tego szybciej niż mógłbym przypuszczać. Następnie zainteresowałem się grami i komputerami.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: ha, to ja z moimi 31 urodzinami za 2 tygodnie to powiniennem już w grobie leżeć. Ale zaraz idę na piwko w bluzie z Kapitanem Ameryką, pod spodem koszulka z Bartem Simpsonem, na urodziny już przyszedł prezent od żony, bąblogłowe figurki z nowych gwiezdnych wojen, znajdź wokół siebie ludzi, którzy odbierają na tych samych falach. Życie masz jedno i miej w dupie to co mówią/myślą inni. Inaczej czeka Cie
  • Odpowiedz
@Serana: właśnie tak, przecież dopiero jak się kończy 25 lat zaczynają się normalniejsze zarobki, a koło 30 można zacząć robić to, na co się ma ochotę (z reguły!). Nie wiem czemu tyle osób w Polsce tak poważnieje, na zachodzie 40 latek to praktycznie dzieciak - wszystko na luzie, nawet jak posiada 2 czy 3 dzieci. Chyba tak już jest :)
  • Odpowiedz
Bo jak się zbliżasz do 30 to musisz przestać grać w gry, czytać komiksy


@Kiedys_Mialem_Fejm: Ja skończyłem 30-tkę dawno temu i nadal gram w gry, czytam komiksy, a do kina chodzę na filmy o superbohaterach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego marnuję czas siedząc na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam mnóstwo kumpli po 40-tce, którzy grają w gry.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: wyobraź sobie, że mam podobnie. Dodatkowy minus to bycie kobietą, bo facet jakoś się w tych tematach broni. :P Jak ja mówię, że gram w gry, czytam komiksy i zbieram figurki z DC Comics to dopiero kosmos dla odbiorcy.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: a ja mam prawie czwórkę z przodu, gram w gry (teraz młócę rise of tomb raider, bo się na tej serii wychowałem), chodzę do kina na marvela, i mam w------e co myślą inni. A na moje szczęście żona podziela moje zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaa i buduję z lego technic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: E tam. Ja mam 35 i lubię nadal klimaty superbohaterów, gram czasami w Diablo 2. To nie chodzi o dawne pasje. Raczej o brak na nie czasu, szczególnie gdy urodzi się jakiś mały szkrab ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy nie ma czasu aby spokojnie kupę zrobić.
  • Odpowiedz