Wpis z mikrobloga

Kisnę zawszę z ludzi co uważają, że w pewnym wieku to już niektórych rzeczy nie wypada. Bo jak się zbliżasz do 30 to musisz przestać grać w gry, czytać komiksy, nie daj Boże zbieranie klocków lego. Bo to przecież dla dzieci, a ty jesteś stary i masz siedzieć na kanapie i oglądać mecz. A najlepiej jakbyś w wolnym czasie #!$%@?ł, malował pokój, wstawiał kabinę prysznicową, albo kopał całą działkę, to są zajęcia prawdziwego mężczyzny. Jak rozmawiać to tylko o życiu innych i pracy, bo przecież najważniejsze jest kto jaki samochód kupił, gdzie zmienił się prezes i czyj znajomy robi teraz meliorację koło obwodnicy, albo kto z kim zerwał. No i polityka to też jest ważne! Do kina masz chodzić na Jamesa Bonda bo to poważny męski film, a nie jakieś superbohatery czy inne władcy pierścieni.
Musisz być poważny bo to życie jest poważne, to jest poważny kraj.


#przemysleniazdupy #zycie #boldupy ale tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
@Kiedys_Mialem_Fejm: a ja mam prawie czwórkę z przodu, gram w gry (teraz młócę rise of tomb raider, bo się na tej serii wychowałem), chodzę do kina na marvela, i mam #!$%@? co myślą inni. A na moje szczęście żona podziela moje zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaa i buduję z lego technic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kiedys_Mialem_Fejm: E tam. Ja mam 35 i lubię nadal klimaty superbohaterów, gram czasami w Diablo 2. To nie chodzi o dawne pasje. Raczej o brak na nie czasu, szczególnie gdy urodzi się jakiś mały szkrab ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy nie ma czasu aby spokojnie kupę zrobić.