Wpis z mikrobloga

  • 1284
Jak mnie #!$%@?ą ludzie, którzy idą w zaparte nawet jeśli dowodami na ich błąd #!$%@? się w ryj. Zrobiłeś źle to miej rozum i godność człowieka i weź się #!$%@? przyznaj, a będzie po sprawie...
Janusz wjeżdża pod prąd, żeby sobie skrócić wyjazd z parkingu o całe 5 metrów. Stajemy naprzeciw siebie, trąbie na barana, a ten wysiada i zaczyna się mądrować, że linia przerywana, więc można jechać, a poza tym on pierwszy wjechał to jego pierwszeństwo. Pod prąd ma #!$%@? pierwszeństwo... Zatrzymała się za nami lekcja jazdy, więc wołam instruktora, żeby przyszedł i debilowi wytłumaczył co zrobił źle. Janusz wysłuchał po czym skwitował "Ja mam trochę więcej lat od was, ja wiem lepiej co robię!". #!$%@?... Co to jest za argument?!
Idę po maść na dupę i gotować bigos, bo mi skalę #!$%@?ło na #!$%@?.

#gorzkiezale #boldupy #januszeprawajazdy #bekazpodludzi
  • 37
  • Odpowiedz
@S-Type: Tylko że to jest oznaka słabości i bycia podludziem, zauważyłeś żeby politycy przyznawali co chwila "A ma pan racje a ja nie mam"? Nawet jak wiedzą że mówią źle muszę w to dalej brnąć bo tak ich uczą żeby nie wyjść na przegrywa i gorszego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@CoJaToNieTY: Jeśli nie ma cienia wątpliwości, że racja jest po stronie oponenta to po co się bardziej kompromitować? Dla mnie umiejętność przyznania się do błędu jest cnotą inteligentnego człowieka. Akurat politycy lubią #!$%@?ć logikę, więc po nich nie spodziewam się zbyt wiele...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mordeusz: Życie mnie nienawidzi i dziś rano zostawiłem kamerkę w innym aucie. Kupiłem kilka tygodni temu Mio 608 i zamiast zawsze ją wozić to zakładam jak pamiętam... ( ͡° ʖ̯ ͡°) A na nagrywanie telefonem nie wpadłem, bo zbytnio się #!$%@?łem...
  • Odpowiedz
@S-Type: Telefonem mogłeś zacząć nagrywać gdy się pieklił i poprosić, żeby powtórzył, że on wie lepiej. Normalnie przystawić telefon do ryja. Może by się ogarnął, a może miałbyś niezły filmik.
  • Odpowiedz
@S-Type: i ty #!$%@? jesteś Januszem i on, i ty #!$%@? jesteś podludziem i on. Nie można było wycofać, uśmiechnąć się, machnąć ręką i pojechać #!$%@? zająć się swoim #!$%@? życiem??
  • Odpowiedz