Wpis z mikrobloga

  • 1284
Jak mnie #!$%@?ą ludzie, którzy idą w zaparte nawet jeśli dowodami na ich błąd #!$%@? się w ryj. Zrobiłeś źle to miej rozum i godność człowieka i weź się #!$%@? przyznaj, a będzie po sprawie...
Janusz wjeżdża pod prąd, żeby sobie skrócić wyjazd z parkingu o całe 5 metrów. Stajemy naprzeciw siebie, trąbie na barana, a ten wysiada i zaczyna się mądrować, że linia przerywana, więc można jechać, a poza tym on pierwszy wjechał to jego pierwszeństwo. Pod prąd ma #!$%@? pierwszeństwo... Zatrzymała się za nami lekcja jazdy, więc wołam instruktora, żeby przyszedł i debilowi wytłumaczył co zrobił źle. Janusz wysłuchał po czym skwitował "Ja mam trochę więcej lat od was, ja wiem lepiej co robię!". #!$%@?... Co to jest za argument?!
Idę po maść na dupę i gotować bigos, bo mi skalę #!$%@?ło na #!$%@?.

#gorzkiezale #boldupy #januszeprawajazdy #bekazpodludzi
  • 37
  • Odpowiedz
via Android
  • 52
@zikomdc: Cofnąć #!$%@?, oczywiście... Przepychając trzy auta(w tym "L", o której wspominałem) i uczyć Janusza, że jak on jedzie to wszyscy #!$%@?ć z uśmiechem. Poza tym wystarczyło, żeby zjechał z mojego pasa w #!$%@?, zamiast wysiadać i #!$%@?ć bzdury. Adwokat drogowej łajzy się znalazł...
  • Odpowiedz
@S-Type: Ostatnio byłem w gdańsku, koleś chciał wyprzedzić sznur aut i skręcić w lewo. Z naprzeciwka wyjechał samochód i koleś tak zdziczał, że wcisnął się między mnie a tego z naprzeciwka i przyperdzialił i odgiął mi lusterko. Nie miałem siły go gonić, ale Pani z tyłu miała kamerkę to mam nadzieje, że wrzuci to do neta.
  • Odpowiedz
@S-Type: U mnie wyjazd z osiedla stanowi taka wąska droga ograniczona z obydwu stron ogrodzeniem. Dwa samochody się nie miną więc przy wjeździe do osiedla z głównej drogi masz znak pierwszeństwa D-5. W sumie logiczne bo wjeżdżający na osiedle z głównej drogi a skręcający z lewej blokowałby przejazd czekając na zwolnienie przejazdu. Ci z osiedla mogą poczekać. Niestety nagminnie zdarza się, że ktoś się pcha z osiedla i oczekuje ze
  • Odpowiedz
"Ja mam trochę więcej lat od was, ja wiem lepiej co robię!". #!$%@?... Co to jest za argument?!


@S-Type: zupełnie taki jak: ja mam samochód więc #!$%@? pedalarzu.
  • Odpowiedz
@S-Type: ah #!$%@?! przypomniałeś mi jak dzisiaj po południu jakiś typek w swoim bi em dablju wyjechał z ulicy jednokierunkowej (jadąc nią pod prąd), w kolejną ulicę jednokierunkową też pod prąd, na której ja jechałem. Zatrzymałem się, ten się zatrzymał (akurat mijałem z prawej jakiś samochód, bo stał zaparkowany na ulicy, dość szeroka ta ulica) i mi pokazuje, że mam się cofnąć. Ja mu pokazuje, że to jednokierunkowa i że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bauaganov: Tak się składa, że mam ale moja żona nie stosuje logiki różowych pasków w praktyce i nie mam z nią problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz