Wpis z mikrobloga

Drogie #niebieskiepaski
Wyobraźcie sobie, że poznajecie pewną #rozowypasek , która nie ma faceta już od dłuższego czasu. Zapoznajecie się bliżej, spędzacie coraz więcej czasu.
Ona świetnie gotuje, do tego sprząta, jest zaradna. Wy zakochujecie się w niej. Czujecie tą eksplozję miłości.
Ona w tym samym momencie wam miłość odwzajemnia, bo jesteście świetnymi facetami. Staracie się, jesteście ułożeni, odpowiedzialni.
Zaczynacie się zastanawiać nad oświadczynami, wspólnym życiem.
Lecz owa dziewczyna oznajmia wam, że pracowała kiedyś w branży p---o.

Co robicie w takiej sytuacji?

#rozowepaski mogą się podzielić swoim zdaniem w takiej samej sytuacji z niebieskim.


#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rdza: zdefiniuj swoje stanowisko.
Ewentualnie zalinkuj na pw swoje portfolio.

Może zapłacę więcej za....nie wiem za co jeszcze, ale bez sprośnych myśli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Nie, można być jeszcze aktorem XD


@Aerials: Można też być wydawcą, menadżerem, panią, z HR, gościem od reklamy itd, ja w każdym wydawnictwie. Jak na przykład jestem tłumaczką ( @TaoMachine), i zanim przyjdzie Ci pod palce standardowy tekst "a co w tych filmach jest do tłumaczenia hahaha", to jak w każdym innym wydawnictwie są to umowy, artykuły etc.
  • Odpowiedz
@rdza: Zadałem pytanie z uwagi na to, że oprócz skromnej wiedzy na temat twojego biustu, włosów oraz wyróżniającej się inteligencji nie wiem nic więcej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale szanuję.
  • Odpowiedz
@TaoMachine: można spróbować ale jeśli była aktorką to badania na HIV, WZW i inne przypadłości branży są obowiazkowe.
Chyba że chcesz załapać syfa i twoje przyszłe dzieci.
Pytanie też czy podała ten fakt przed pierwszym niezabezpieczonym seksem; to sporo może powiedzieć o jej odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
Co robicie w takiej sytuacji?


@TaoMachine: Zrywam, to jest przeszłość która może zniszczyć reputację i zamknąć wiele drzwi. Nie mówiąc już o tym w jakim piekiełku znalazłyby się dzieci, gdyby ich rówieśnicy wyciągnęli p---o na którym ktoś rucha ich matkę.
  • Odpowiedz