Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Każdemu mojemu nowemu facetowi mowię, ze jest moim pierwszym, i ze nie uprawiałam jeszcze seksu. Póki co działa - obecny chłopak jest moim czwartym, ale jest przekonany, ze nie mam żadnego doświadczenia i byłam "nietknięta". Wiem, ze niebieskie to lubią; uważam, ze w ten sposób sprawiam, ze facet bardziej sie angażuje, a to cementuje związek z korzyścią dla obu stron. Polecam wszystkim różowym.
#wyznanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 5 latach, dowiaduje się, że nie byłaś jego pierwszą.
Mówisz mu prawdę, że był X, po czym on przytakuje ale dalej rozkminia czy na pewno X a nie Y albo Z.
Z czasem zaczyna się zastanawiać czy to było tylko jedno kłamstwo z twojej strony i widzi coraz więcej rzeczy w negatywach.

Zaczyna się spirala umysłowego #!$%@?, bo kłamstwo jest kłamstwem, a to potrafi pójść lawinowo.

Facet zaczyna patrzeć
Anon: Nic nowego. Wiemy że kobiety są zakłamane. Czasem mówia "kocham" dla zysku (a kochają kasą), czasem że miały jednego, by jakiś typ nie zwiał. Czasem że są niewinne i winny jest ktoś inny, "to on, to on to zrobił!". Po prostu egoistki z was kobietki i mnie to kompletnie nie prowokuje juz. Takie jestescie. Dlatego przebieg sprawdzasz tylko wtedy gdy jest dziewicą, albo sam okłamujesz kobiete znizajac sie do jej
nie kłam OPko: Zarzutka. Wiem, że u jakiegoś promila kobiet błona dziewicza się nie wykształca, tak samo jak dziewczyna może ją przerwać np. podczas gimnastyki, ale w takie wytłumaczenie uwierzyłbym chyba jedynie w przypadku piętnastolatki. Dla mnie nie było krwi = loszka nie była dziewicą. Nie wierzę, że normalny facet by uwierzył w twoje "dziewictwo".

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
OP: Nie krwawiłam nawet przy tym prawdziwym pierwszym razie, jedyne co go różniło od pozostałych to ból. Wiec nie jest tak, ze krwawienie występuje zawsze. Owszem, moje związki trwały po kilka miesięcy ale to dlatego, ze ja je kończyłam, gdyż czułam ze to nie było to. I bardzo dbam o to, zeby moje małe kłamstwo nie wyszło na jaw, wiec raczej nie ma opcji, ze ktorys z moich facetów sie o
Anon: > Owszem, moje związki trwały po kilka miesięcy ale to dlatego, ze ja je kończyłam, gdyż czułam ze to nie było to. I bardzo dbam o to, zeby moje małe kłamstwo nie wyszło na jaw, wiec raczej nie ma opcji, ze ktorys z moich facetów sie o tym dowie.

@AnonimoweMirkoWyznania: To nie mów że takie kłamstwa zapewniają trwałość.

Hehe wybredne baby. Zawsze wy konczycie związku mimo ze tyle o
zyz: Apel do #niebieskiepaski Unikajcie takich kobiet jak ognia, no chyba że chcecie tylko poruchać. Sam się tak przejechałem tak na swojej ex. Po ponad 2 latach związku, w tym roku mieszkania razem wyszło na to, że jestem jej piątym a ona sama dość mocno szalała w przeszłości, zwłaszcza z jednym ze swoich byłych. Do dzisiaj dziękuje losowi, że dowiedziałem się o wszystkim wtedy a nie 5 lat później. Skończyło się
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - zyz: Apel do #niebieskiepaski Unikajcie takich kobiet jak og...
źródło: comment_C1Px6EnvhVgjEDxdENdjVOA8EtomQeg2.jpg
Anon: > zyz: Apel do #niebieskiepaski Unikajcie takich kobiet jak ognia, no chyba że chcecie tylko poruchać. Sam się tak przejechałem tak na swojej ex. Po ponad 2 latach związku, w tym roku mieszkania razem wyszło na to, że jestem jej piątym a ona sama dość mocno szalała w przeszłości, zwłaszcza z jednym ze swoich byłych. Do dzisiaj dziękuje losowi, że dowiedziałem się o wszystkim wtedy a nie 5 lat później.
@AnonimoweMirkoWyznania: dokladnie

Wbijcie sobie na roksę. Tysiące kobiet w wieku 18 - 24 się #!$%@?. Biorą do buzi / w dupę robią co chcesz.

90% z nich bedzie kiedys czyjąś "jedyną wielką miłością" co do tej pory miala dwóch chłopaków z którymi musiała się rozstać bo to były dupki :D Zalozy białą suknię i welon i będzie mordą co miała w sobie 1000 #!$%@?ów całować jakiegoś frajera.