Wpis z mikrobloga

Mirki drogie,
jakie rzeczy/sprzęty wozicie ze sobą a aucie, uważacie za przydatne? Tworzę listę do mojego pierwszego autka, a może komuś innemu też się przyda.
Z obowiązkowych to wiadomo, a tak to: apteczka, koc, gąbka, czołówka, składana plastikowa skrzynia do bagażnika, woda mineralna, scyzoryk, drobniaki, siatka na zakupy. Coś jeszcze? ʕʔ
#kiciochpyta #motoryzacja
  • 58
@Miniaa: Apteczka, ale taka prawdziwa, nie taka ze stacji benzynowej w Polsce. Zestaw opatrunków i narzędzi zawartych w mojej walizie w samochodzie pewnie pozwoliłby mi na przeprowadzenie operacji wycięcia wyrostka, gdybym tylko wiedział, jak go wyciąć. Dobrze zaopatrzona apteczka to podstawa. Skończ kurs pierwszej pomocy, kup dobrą apteczkę. Poważnie.
Poza tym, standardowo:
Kable zapłonowe, gaśnica, kompresor do gniazda zapalniczki, czynnik uszczelniający do kół, linka holownicza.
  • 107
@Miniaa: wiertarka, klucz dynamometryczny, zestaw bitów, wkręty do metalu, szklanka, masło 200g, podstawka pod znicz, zasłona prysznicowa, cegła, miotła, torba na puste butelki, notes, otwieracz do piwa, krzesiwo, wiadro na węgiel, kilka czyścików stalowych, ręcznik bawełniany, rurka o przekroju 43mm, wycieraczka z włosia, pojemnik na słodycze, wkład do znicza, bezpiecznik 16A, kafel ścienny z tajemniczym wzorem pokazującym pelikana, zarówka led, spodnie na zmianę, kotlet mielony, gumowe #!$%@?ło w kolorze skóry...