Wpis z mikrobloga

@Sledzik: Wydaje mi się, że dla nich jest lepiej robić te gry w klimacie futurystycznym, bo tak mogą łatwiej napchać jakieś unlocki i umiejętności do przytrzymania graczy przy grze dłużej i opchnięcia jakichś mikropłatności czy co tam mają. (coś ostatnio słyszałem o mikropłatnościach w BO3 :P)
@jabolsy: znaczy się to jest normalne, wszystko idzie do przodu, no ale moim zdaniem fajnie jakby wrócili do wojny i odzwierciedlili więcej niż w części drugiej przykładowo. No ale nie dojdzie do tego, bo jaki dzieciak teraz interesuje się przeszłością, skoro przed nim jest przyszłość..
@1984: Jak dla mnie spoko. O wiele bardziej wolę czasy właśnie z serii MW ale futurystyką nie gardzę. BO2 był fajny, BO3 świetny i rozbudowany. Lepsze takie gry niż jakieś szmiry o pierwszej czy drugiej wojnie światowej. Szare i nudne gry, a tutaj przynajmniej jest dobra reżyseria i mnóstwo akcji. W sumie od czasu Modern Warfare, każdy CoD ma takie momenty, które zapadają w pamięć, nie ważne kto co lubi ale
@1984: Która to już część futurystyczna? Przecież to już jakaś parodia, tym bardziej, że jeżeli ktoś by mi pokazał poszczególnie zwiastuny z najnowszych odsłon to nijak nie odróżniłbym od siebie.