Wpis z mikrobloga

  • 179
tl;dr


Dorabiam sobie na studiach jako kelnerka. Właściciel kawiarni, w której pracuję ma też klub. Koleś z okazji swoich imienin zaprosił wszystkie pracownice kawiarni na imprezkę do swojego klubu (tak się akurat złożyło, że chwilowo skład pracowniczy kawiarni jest stuprocentowo żeński). Siedziałyśmy sobie spokojnie przy czipsach, batonach i w----y. W międzyczasie podbił jakiś ziomek i zaproponował mi taniec. Grzecznie odpowiedziałam, że dziekuję ale nie chcę. Ziomek drążył temat i próbował wziąć mnie na litość. Stanowczo odpowiedziałam, że nie interesują mnie mężczyźni i nie ma opcji żebym dała zaprosić się do tańca. I zamiast się po cichu ewakuować koleś zaczął "O GURWA JAK MNIE PODNIECAJĄ LESBY, ILE BYM DAŁ, ŻEBY OGLĄDAĆ NA ŻYWO JAK SIE RUCHAJĄ". W tym momencie doznałam delikatnego szoku i kazałam mu s--------ć. Po kilkunastu minutach podszedł znowu i zaoferował trzy tysiące złotych za możliwość oglądania na żywo lesbijskiego stosunku płciowego. Był mocno zdziwiony kiedy odmówiłam, no bo przecież CZYTYSIONCEZŁOTYH.JPG Koleżanka z pracy żeby dodać wiarygodności całej sytuacji przytuliła mnie i potwierdziła, że nie jesteśmy zainteresowane. Co najlepsze niedługo później podbił jakiś inny koleś z propozycją "hej, chodź na chwilę" zapytałam po co i usłyszałam, ze mogę zarobić dużo pieniędzy. Grzeznie odmówiłam, facet sie mocno zdziwił. To była moja druga wizyta w klubie i zdecydowanie ostatnia.

#klub trochę #logikaniebieskichpaskow #zenada #truestory #stulejarnosc motzno
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale on po prostu chciał z tobą zatańczyć.


@Saganis: tak k---a, nieznajomy gosc podbil do stlika bo tak po prostu chcial sobie potanczyc, po czym by sobie poszedl xD prosze cie, takie rzeczy to tylko w gronie znajomych xD
  • Odpowiedz
@tajek: Czyli jak podchodzę na imprezie do dziewczyny i tańczę z nią to jest to od razu jakieś zobowiązanie do utrzymania dalszego kontaktu? xDDD
Tańczę, potem może postawię jej drina i lecę dalej z następną. Impreza to ma być zabawa ;D
  • Odpowiedz