Wpis z mikrobloga

@muak47: jak jest szansa, że go zlapiesz to próbuj, w sumie lepiej nie czekać ale tez nie przeciążaj tej nogi zbytnio, trzymaj ją trochę wyżej, pokładaj sobie poduszkę jak leżysz
via Android
  • 0
@krasecz:
@majankowa:
a Lekarz rodzinny może i ma jak gips założyć, bo babeczke od rodzinnego mam super. A ten konwala od gipsu, to tylko ludziom potrafi kończyny ucinac, zresztą z tego słynie
@krasecz: Dolegliwości z możliwym (!) zbyt ciasnym opatrunkiem a ryzyko zakrzepów to 2 różne rzeczy. Unieruchomienie w gipsie kończyny dolnej jest czynnikiem ryzyka żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Clexane jest refundowany w tym wskazaniu na cały czas unieruchomienia (normalnie 115pln, tutaj jakieś 12pln za 10 ampułkostrzykawek). Powstrzymaj się proszę od takich porad, tu chodzi o jego zdrowie - ortopedia jest pełna młodych chłopaków, którzy nie stosowali się do zaleceń i lądowali w szpitalu
via Android
  • 0
@avnrt:
@krasecz:
w poniedziałek pojadę, bo jak trzymam nogę w górze to ulga totalna i robi się tak blogo w nodze. Ale jak znów podreptam trochę to klekajcie narody pachnie i boli jak jasna cholera.
Dzwoniłem do kilku znajomych co ich w naszym szpitalu gipsowali i żadnemu nie dawali zastrzyków o których mówicie.
Myślę tylko czy iść do lekarza dobrego i bardzo ludzkiego rodzinnego, czy do tych komowalow że szpitala