Wpis z mikrobloga

Witam #mikrokoksy biegające w #runmageddon (czyli trzeba też zawołać #bieganie). Pytanie do Was: Jak przygotowujecie się do Runmageddonu? Robię stronglifts od września, ale trenuję już jakiś czas, mam za sobą też przygodę z kalisteniką czy bieganiem parę razy w tygodniu, nie wiem jak teraz układać treningi, żeby we wrześniu na Rekrucie nie zdechnąć;) Jak to u Was wygląda? Ile razy jesteście na #silownia, a jak często biegacie? Diety wysokowęglowodanowe czy może też tłuszczowe? Pytam, bo jeśli na Rekrucie będzie miodzio, to będę chciał cisnąć kolejne poziomy trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@longfinger1: ja mam za sobą pierwszy taki bieg (tydzień temu Spartan race w Pradze) , jutro znowu startuje a potem za 3 tyg survival race we Wrocławiu, to naprawdę wciąga :) a co do treningu to faktycznie - na dystansie 5-6km za wiele się nie nabiegalem, najbardziej przydatne IMHO jest wyrobienie silnego chwytu więc przedramiona oraz plecy - sporo przeszkód typu ściany,lina więc się przyda :) ja 2x tydzień interwaly,raz dłuższy