Wpis z mikrobloga

W kwestii dziwnych/ciekawych/zabawnych witryn sklepowych łódzkie ulice są nieprzebraną skarbnicą, w szczególności w uboższych rejonach, gdzie sposoby na przyciągnięcie uwagi klienta są ograniczone. Dzisiaj kolejna perełka. Swojego rodzaju fenomenem są też sklepy z cyklu "wszystko po 5 zł", które jako jedyne chyba nie cierpią na brak zainteresowania, mimo wyjątkowo podłej jakości asortymentu.

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - W kwestii dziwnych/ciekawych/zabawnych witryn sklepowych łódzkie ulice są ...

źródło: comment_ugODOShY7MOevnTmeiCvs0BP3aKW5Qtp.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@punkgrrl: Kiedyś chyba pisałaś, że wiesz dosyć sporo o łódzkich fabrykach - wiesz może coś na temat tego pofabrycznego budynku przy Przędzalnianej 71? Kto jest jego właścicielem lub czy są jakiekolwiek plany z nim związane? Byłaś kiedyś może wewnątrz?
  • Odpowiedz
@vind: Chyba tak nie mówiłam ;) Chodzi Ci o ten budynek przy loftach na Tymienieckiego? Nie orientuję się, czemu go nie zaadaptowali tak jak reszty kompleksu, możliwe że jakieś kwestie finansowe. Budynek jest w dobrym stanie i nie niszczeje, jak to się często zdarza, więc może inwestor ma jakieś plany.
  • Odpowiedz
@punkgrrl: A to wybacz, wydawało mi się że gdzieś taka wypowiedź mi przemknęła. Dokładnie o tej mi chodziło. Czy ja wiem czy jest w dobrym stanie, być może w fatalnym nie jest ale raczej nikt też się nim w żaden sposób nie opiekuje.
@echelon_: dzięki za linka
  • Odpowiedz
@vind: W porównaniu z innymi zabudowaniami na Tymienieckiego to jest w stanie wręcz fantastycznym :P Mam wrażenie, że ochrona jakaś jest, bo nie wygląda na rozszabrowaną, nawet szyby w oknach są. Jak się coś dowiesz, daj znać :)
  • Odpowiedz
@punkgrrl: Generalnie coś tam się ciągle dzieje i sporo samochodów stoi na działce na której jest budynek. Szyb sporo powybijanych w sumie, miejscami wydaje mi się nawet że stropy nieco się zapadają. Jakiś miesiąc-dwa temu widziałem tam fotografa chodzącego po dachu. Ciekaw jestem ze względu na to, że widzę go non stop przez okno. Brama na tę działkę jest zazwyczaj otwarta, w tym niskim budynku od frontu możliwe, że ktoś
  • Odpowiedz