Wpis z mikrobloga

@Groteskowy: No proszę Cię... Jaki tajming, przecież on stoi przed nim na równych nogach. Rozumiem biegł w innym kierunku do napastnika,ale on stoi przed nim, wybacz ale musiał spodziewać się strzału.
@przemekb7: przyjrzyj się nogom Rzeźniczaka. Obrońca broniąc "drepcze", przeskakuje z lewej na prawą, żeby pójść za napastnikiem, jeśli złamie z piłką do boku. Piątkowski celowo uderzył, gdy Rzeźnik ciężar ciała przerzucił na lewą nogę, bo wtedy "wyrwanie" podpory spod siebie jest po prostu niemożliwe albo utrudnione.

Zresztą, obrońca obrońcą - jak dla mnie spora wina debila Malarza, który ustawił się praktycznie w linii z Rzeźnikiem i Piątkowskim i odkrył zupełnie długi
Rzeźniczak (no dobra Lewczuk) wyraźnie czekał aż Piątek będzie dryblował i próbował go minąć, a ten uderzył, Tak nie przystoi, to jest oszustwo, gra nie fair ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tmsz: Hahaha czytałem chwilę wcześniej o tym że APOEL Nikozja zdobył majstra i mi się wkręcił Piątkowski, a z obrońcą to rzeczywiście Lewczuk, przecież Rzeźniczak jest kontuzjowany XD Dwa babole w jednej wypowiedzi