Wpis z mikrobloga

Dziś zaliczyłem swoją pierwszą glebę, za szybko puściłem sprzęgło przy ruszaniu w zakręt i mnie wyprostowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ptasigryp: Pierwszy Motobazar we Wrocku. WJechalem na plac. Piekna pogoda. Cieplo. Jechalem ok 40. Baba mi wyleciala pod same kola. Nie bmialem wprawy. Spanikowalem. Odruchowo nacisnalem na maxa przedni hamulec i wyglebilem. Spadajac pocagnalem jeszcze bezwiednie za manetke gazu. Moto z bolesnym zgrzytem pojechalo po asfalcie. Najgrosze, ze ze upierdzielilem dzwignie zmiany biegow(ktorej pozniej nie moglem dostac przez pare miesiecy). Na szczescie prowizorycznie udalo mi sie to zamocowac sznurowka. Wstajac
  • Odpowiedz
@ptasigryp: Pogodynka onetowa zrobiła mnie w balona, zamiast świecić słońce zaczęło lać, ale kto da rade jak ja nie dam rady, miałem 10km do domu, jaja mi odmarzły, podczas hamowania d--a uciekła, moto poleciało na przeciwny pas, ja na szczęście zostałem na swoim. Przerysowane owiewki i ciężarki, oraz urażona duma. Pare siniaków, nic wielkiego.
  • Odpowiedz
@ptasigryp: jechałem w korku i na chodniku szły dziewczyny- zacząłem się rozglądać jadąc ~5km/h - i jak zoorientowałem się że samochód przede mną stoi wystraszyłem się i nacisnąłem klamkę przedniego hamulca. W efekcie była niezła gleba 8/10
  • Odpowiedz
@ptasigryp: Po przyjeździe nowo zakupioną Bożenką przy wjeździe na plac na skręconym kole wcisnęłam przedni hamulec. Moto się położyło, ja zostałam stać. Potem mnie uświadomili, że tak się nie robi.

Ale człowiek się bardzo szybko uczy podnosić motocykl, kiedy jest zagrożenie, że sąsiedzi zobaczą i będą szydzić ;)
  • Odpowiedz
@ptasigryp: pierwszego dnia po zakupie sv650. zamiast sie wylozyc w zakrecie, przyhamowalem blokujac na moment kolo i zabraklo mi 20cm asfaltu zeby sie zmiescic. jak juz zlapalem miekkiego pociagnelo mnie dalej i poszedlem rowem rownolegle do drogi

p.s. kiedys na kiblu tez sie wylozylem pierwszego dnia. zawracalem na podworku i kolo mi przeskoczylo na wezu ogrodowym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ptasigryp: na plamie oleju na rondzie polecialen supermociakiem. to byla moja pierwsza gleba na drodze. Chyba, ze simsony itp za gowniarza tez mam liczyć. To na piachu się wyglebilem z kuzynem i rura wydechowa mi noge oparzyla ;p
  • Odpowiedz
@ptasigryp: Jak ktoś był w Złotym Potoku koło #czestochowa to zna hotel "Kmicic" - pod ten hotel, setki motonitów przyjeżdżają na rybkę z grilla w sezonie. Z tego grilla wszyscy wjeżdżają pod górkę na plac przed hotelem i tam zawracają. Ja - świeżak - 1szy sezon na cruiserze stwierdziłem, że nie będę pedałował na samą górę bo po co ( ͡° ͜ʖ ͡°) i
  • Odpowiedz
@ptasigryp: Większości nie pamiętam, było zbyt wiele.. Jedna z pierwszych to z pewnością,kiedy jechałem z górki na pełnym gazie Komarkiem i silnik zatarłem. Przejechałem się kilka metrów na tyłku, bylo po deszczu więc tarcie nie było aż tak duże. W Komarze podnóżki do spawania tylko były. Lewa manetka trochę się wytarła i było widać kierę to naprawiłem to wkładając korek po winie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz