Wpis z mikrobloga

mirki rozstrzygnijmy to raz na zawsze, gdyż kwestie są podzielone.. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gruszkabagietstory #moderacjacontent #wykop #afera #ankieta
marianoitaliano - mirki rozstrzygnijmy to raz na zawsze, gdyż kwestie są podzielone.....

źródło: comment_GjMmXYjq5fSexKkMHUxX3T2qfHSDU2u0.jpg

Pobierz

co jest większym rakiem psującym ten portal?

  • gruszka 38.8% (560)
  • moderacja 23.4% (338)
  • rozdajo 18.2% (262)
  • neuropa/sprawdzam 19.6% (283)

Oddanych głosów: 1443

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B_P_R_D: A jeśli ktoś umieści jakiś super ciekawy materiał który nie jest w tagach które obserwujesz? Lub jakiś nowy użytkownik chciałby się czymś podzielić ale w sumie to nie wie za bardzo gdzie i jaki to ma zasięg? Jeszcze raz przedstawię swoje stanowisko. Tagi są słabe i nie zostały one stworzone z myślą o tym by filtrować dużo dynamicznej treść. Tagi idealnie się sprawdzają na blogach które skupiają się wokół
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: No cóż, fakt, że moderacja znalazła się na tej liście uznałem za sugestię. ( ͡ ͜ʖ ͡)
W każdym razie dla mnie największym rakiem są użyszkodnicy, którzy nie produkują prawie żadnego contentu poza debilnymi obrazkami, które mają wyłącznie na celu "trollowanie" drugiej strony (względnie prymitywne, 1-2linijkowe teksty), wrzucają tego po kilka dziennie i jeszcze obwarowują to wszystkimi możliwymi politycznymi tagami.
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: #rozdajo jest spoko bo udało mi się wygrać 2 razy w ciągu dwóch tygodni a nie plusuję wszystkiego jak leci. poza tym dajesz tag na czarno i spokój, nie widzisz tego. gruszka i moderacja potrafią o---------ć takie akcje, że nawet jak masz ich na czarno to i tak się od tego nie opędzisz bo na całym mirko o tym wspominają i i tak się dowiesz co tam
  • Odpowiedz
Użytkownicy którzy pomagali nie raz i nie dwa w akcjach charytatywnych oraz zupełnie obcym osobom.

@Klepajro:
Nie przeczę. Ale przy okazji afery widzę falę wszelakiego s----------a, jadu, nawoływania do przemocy. Widzę sebków, prawilniaków i innych jot-pe jot-pe.

Usun konto.

@Klepajro: Nie. Już wyżej pisałem, że to przereklamowane.
  • Odpowiedz