Wpis z mikrobloga

@marianoitaliano: Dobre pytanie. Największym problem psującym ten portal jest centralizacja wszystkich wpisów i znalezisk (tagi które oferuje wykop nadają się tylko do wyszukiwania treści). Przez co istnieje tylko pewna grupa użytkowników która się udziela na tym portalu. Reszta ma to gdzieś ponieważ i tak dominują tu osobniki które mają mało to powiedzenia ale najgłośniej krzyczą w nieistotnych dla normalnych ludzi sprawach. To, że w jednym miejscu są wszystkie rzeczy pasuje chyba
  • Odpowiedz
Czarna lista nie rozwiązuje tego problemu


@Kerykejon: A nawet jeśli chcieć rozwiązać problemy tej strony poprzez odrzucanie niektórych użytkowników, to czarna lista się zapełnia zanim zaczniesz zauważać istotną różnicę w jakości pozostałych treści. Potwierdzone info.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: Nie rżnij głupa. Wszyscy dobrze wiedzą, że rozbieranych zdjęć Elfika się tutaj nie wstawia. Powiem więcej, tamten wpis był jawną prowokacją z Twojej strony. Może niekoniecznie ma to sens, ale tak tu już jest i jeśli Ci się nie podoba to możesz... zwyczajnie się wylogować. Usuwania konta jest przereklamowane.
  • Odpowiedz
@FlameRunner: Na czarnej liście powinny się znaleźć tylko użytkownicy. W ogóle filtrowanie treści po tagach wydaje się sposobem archaicznym jeśli chodzi o agregatory treści. To tak jakby w kilku tysiącach plików dopisywać sobie na końcu pliku jakieś słowo kluczowe. Po co tak robić? Nie lepiej stworzyć foldery w których umieszczać odpowiednie pliki? No ale nie chodzi tutaj o wygodę użytkowników. Chodzi o wygodę administratorów którzy lubią rządzić - i mają do
  • Odpowiedz
@Kerykejon: Ja bym powiedział, że tagi nie są takie tragiczne, niechby tylko było pilnowane poprawne tagowanie (zarówno brak tagów jak i nadmiarowe tagi) wg ustalonego schematu i powstały w końcu tagi autorskie.
  • Odpowiedz
@FlameRunner: Dla mnie są bardzo złe. Powiedz mi, znalazłeś coś ciekawego w jakimś tagu, ale było to jakiś czas temu lecz pamiętasz jaki użytkownik to napisał lub pamiętasz kluczowe zdanie. W jaki sposób obecnie to wyszukasz?
  • Odpowiedz
Sam Gruszka nie jest w stanie zrobić realnej zmiany, a moderacji jest zwyczajnie za mało i ciężko ich winić że się nie wyrabiają i popełniają błędy.


@FlameRunner: Można ją winić za niekompetencję.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: Wybacz, wyglądałeś jak tysięczny frajer, który wrzucił foto Elfika, a potem rżnął głupa, myśląc że jest mądry. :(
Wracając do Twojej wersji. No cóż, wychodzi przepracowanie moderacji. Powiedziałbym, że serio nie mają czasu napisać zdania wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
Dla mnie są bardzo złe. Powiedz mi, znalazłeś coś ciekawego w jakimś tagu, ale było to jakiś czas temu lecz pamiętasz jaki użytkownik to napisał lub pamiętasz kluczowe zdanie. W jaki sposób obecnie to wyszukasz?


@Kerykejon: Guglem. :E
  • Odpowiedz
@FlameRunner: @Magromo: @B_P_R_D: @Zwanek: @marianoitaliano:
Przychodzi mi jeszcze do głowy jedno obrazowe porównanie czym jest wykop.

Jest to aula przepełniona ludźmi - w której istnieje pewna grupa użytkowników która uważa się za "elitarną" i rządzącą. Przez co reszta ludzi nie może się wypowiedzieć bo nikt ich nie usłyszy, nawet jeśli mają coś ciekawego do powiedzenia w profilowanym temacie. Stworzenie odpowiednich klas np. plastyczna, humanistyczna, matematyczna - pozwoliłoby
  • Odpowiedz
perełek, którzy mogliby zabłysnąć w skali ogółu. Na tym można tylko zyskać - nie stracić.


@Kerykejon: wykop to internetowe trolle.... wystarczy tylko nie traktowac tego portalu i jego uzytkownikow zbyt poważnie...kontrowersyjne wpisy na portalu ze śmiesznymi obraskami jedno, a przekonania polityczne, dieta i życie codzienne tych ludzi to drugie( ͡º ͜ʖ͡º)
marianoitaliano - > perełek, którzy mogliby zabłysnąć w skali ogółu. Na tym można tyl...

źródło: comment_VUVN5mHNlYEVvf94z4DUOBg4lHlTbwXZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz