Wpis z mikrobloga

Mireczki pomuszcie. Mamy problem z FB mojego różowego. Byliśmy w jednej knajpie, wystawiliśmy nieprzychylną opinie na FB. Nie wiem jak można by wystawić lepszą pomimo znalezienia robaka na stoliku. Knajpa ma dużo ocen 1, właściciel to jakiś świr i zgłosił konto mojego różowego jako "in memorian" czyli zablokował. Czy taka sytuacja może się powtórzyć? W sensie czy po weryfikacji danych on może znowu tak zgłosić i w koło macieju?

#fb #krakow #facebook #facebookcontent #kiciochpyta
  • 37
@alczas1: @pieczarrra: Dobrze się mówi jak się nie jest stroną w temacie. Fajnie by było żeby ludzie byli świadomi co się dzieje. Dlatego właśnie napisaliśmy recenzje i widzicie co się stało. Dziewczyna miała problemy w pracy, teraz nie miała dostępu do FB konta z którego prowadzi konto firmy w której pracuje. Co się stanie dalej jak opiszę tutaj całą sytuację? Mogę się tylko domyślać.
@Przedmidorrr: Podaj fb, serio nie ma co się patyczkować. A co do konta na fb twojej dziewczyny, bo o to pytałeś: Po weryfikacji konto w systemie widnieje jako "zweryfikowane lub z potwierdzoną tożsamością" i nie da się go już w ten sposób zrzucić.
@Przedmidorrr: zgłoś to na support fb. opisz, że każdy, kto wystawi negatywną ocenę "restauracji" oznaczany jest przez właściciela jako nieboszczyk. napisz, że to działanie nagminne i niezgodne z etyką. sprawdzą to i wyjdzie im, że nie mając nawet osób wśród znajomych, zgłasza ich śmierć.

zrób też znalezisko, albo napisz do kogoś na pw o kogo chodzi i ta osoba zrobi znalezisko. problem się rozwiąże.
@DooWo: Dzięki.
@sssabae: No właśnie szukaliśmy wczoraj cały wieczór formularza kontaktowego do supportu ale nic takiego nie znalazłem... wszędzie zgłaszanie odbywa się na zasadzie wyklikania.

Pomyślę nad tym, bo aż mnie nosi, jak można być takim chamem. Tylko właśnie po komentarzach takich jak Kerykejona obawiam się, na czym ta sprawa się skończy.

Tym bardziej, że nie zrobiliśmy gównoburzy, a mogliśmy - może ktoś przyniósł robaka na plecaku, nie wiem, różne