Wpis z mikrobloga

Mireczki pomuszcie. Mamy problem z FB mojego różowego. Byliśmy w jednej knajpie, wystawiliśmy nieprzychylną opinie na FB. Nie wiem jak można by wystawić lepszą pomimo znalezienia robaka na stoliku. Knajpa ma dużo ocen 1, właściciel to jakiś świr i zgłosił konto mojego różowego jako "in memorian" czyli zablokował. Czy taka sytuacja może się powtórzyć? W sensie czy po weryfikacji danych on może znowu tak zgłosić i w koło macieju?

#fb #krakow #facebook #facebookcontent #kiciochpyta
  • 37
@sssabae: Widziałem go wcześniej, ale jest trochę nieintuicyjny. Jak wyjdę z pracy spróbuję to zrobić w domu na spokojnie. Przedyskutujemy też czy dodawać znalezisko, tylko podejrzewam, że będzie z tego następna afera wykopowa...

Powiązani nie jesteśmy, ale facet na pewno nas po tym skojarzy, chyba, że robaki ma tam codziennie.
@sorasill:
@pieczarrra:
@alczas1:
@DooWo:
@blue_one: zanim zaczniecie cokolwiek odwalać to przypomnijcie sobie, ile już było takich sytuacji na wykopie kiedy to daliśmy się zrobić na szaro jak małe dzieci. Ile razy byliśmy zmanipulowani i oszukani. Nie mówię, że tak jest w tym przypadku ale na boga ZWERYFIKUJCIE historię zanim zaczniecie komuś niszczyć biznes. A może było całkiem na odwrót? Myślcie ludzie.
@anenya: przecież nie chcę nic odwalać ;) może znam knajpę i łatwo zdementować/sprawdzić, pokojowo nastawiona do życia jestem i tylko radzę zadbać o prywatność na facebooku.

P.S. atakowanie neutralnie komentujących jest średnio miłe. zawsze przeczekuję takie afery, tym razem jedynie z ciekawości zapytałam o nazwę knajpy, bo sporo jadam na mieście + dorzuciłam dwa grosze o zabezpieczaniu konta na fb
Zdecydowałem, że nie będę podawał nazwy tej knajpy. Gość zachował się jak dzieciak, ale nie jestem aż tak wściekły na niego żeby podawać jego nazwę. Nie zmienia to faktu, że już przestrzegliśmy wszystkich znajomych przed wchodzeniem tam, ale na internet to jednak za mało. Możecie myśleć, że cała historia była zupełnie odwrotna, ale mam zdjęcia i screeny rozmów których na razie nie będę kasował. Gdy właściciel będzie dalej odstawiał cyrk, pewnie je
@anenya: no to jasne, też jestem przeciwko pochopnemu osądzaniu :) przez blokowanie rozumiem "osoba x nie może wysyłać wiadomości i zaproszeń, nie widzi postów etc.", nie mówię o zgłaszaniu profilu/fanpage'a ani nic, tylko mała wskazówka dla osób z podobnymi problemami ;)
love&peace, zostawiam temat w spokoju, a może ktoś przy okazji zmieni ustawienia prywatności i tylko na tym zyska ;)
Zgłosiłem również sprawę na fb, jak radził @sssabae: Sprawa po 3 minutach została zamknięta i automatyczny mail aby zgłaszać treści niedozwolone klikając przy nich zgłoś. Czyli taki koleś może teraz zgłaszać śmierć wszystkich osób które dawały ocenę 1 i pozostaje bezkarny.
@Przedmidorrr: Nakręcasz gównoburzę jakbyś potrzebował pomocy, a w rezultacie kulisz ogon i nie udzielasz żadnych informacji ze strachu. Nie jesteś jedynym poszkodowanym, a dygasz się jakby ten sam psychopatyczny właściciel miał by cię znaleźc i zabić. Nie dość, ze dajesz się dymać bez nawilżenia to jeszcze dajesz przyzwolenie na więcej takich akcji, i do tego chwalisz się tą ignorancją publicznie. Pogratulować.