Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Jestem bardzo dziwnym typem człowieka, Mam pieniądze, mam dobą kochającą rodzinę, mam wszystko jednym słowem mówiąc.
Lecz nie posiadam uczuć, nie potrafię kochać, wszystko mi jest obojętne. Nawet gdybym miał umrzeć za 5 minut i tak bym się tym nie przejmował. Nic na mnie nie wywiera presji, nie stresuję się. Wiem, możecie powiedzieć że to depresja, lecz depresji nie mam.. Życie jest mi tak obojętne jak obojętny jest numerek wylosowany w totolotku..
Nic mnie nie podnieca, podróże po świecie stały się szarą rzeczywistością, różne rozmaite rozrywki też stały się szarą rzeczywistością. Piwo ze znajomi to kompletna porażka.. Jak widzę ich zachowanie i tok myślenia to czasami myślę że jestem jakimś nadczłowiekiem. Patrzę na wszystkich z pogardą, "Jak można być tak zacofanym i mieć taki tok rozumowania" Ich opowiadania jak to było na imprezach, jak się brało używki, jak się bawiło, są dla mnie strasznie irytujące. W głowie się pojawia myśl "Jak można tak tracić czas i pieniądze" lecz nadchodzi mi taka refleksja że ja tylko tracę czas. Nie rozumiem własnego życia, po co żyję, po co istnieję. I tak wszyscy umrzemy, i tak będzie ciemność tak jak przed narodzinami.
Napisałem to po to by się spytać czy ktoś z was ma podobnie? Takie niedzielne przemyślenia..
#niewiemjaktotagowac #wyznaniazdupy #wyznania #przemysleniazdupy #przegryw #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
#anonimowemirkowyznania 
Jestem ba...

źródło: comment_9qYBHZGGgdj4DeV7FwepY7NQKr0R8JrR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Anon: Mnóstwo osob ma tak samo, ja tez. Gdy musisz walczyć aby przetrwać do 10 to nie myślisz o niczym innym. Gdy nie musisz i żyjesz bezstresowo to brak czegoś czym byś sie przejmował powoduje ze zaczynasz myślec o pierdołach. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze nikt Cie nie zrozumie bo jak to tak , ma w zyciu cudownie a narzeka, juz mu kompletnie odbiło. A prawda jest taka ze
  • Odpowiedz
Anon: Mam tak samo ja tyyyy. Chociaż nie mam dużo pieniędzy, ale poza tym się zgadza. Już mam wszystko gdzieś i mi się zwyczajnie nie chcę. Znudziło mi się.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz