Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski
Rozowypasek tutaj. Kilka miesięcy po rozstaniu (3 letni związek) stwierdzam,że lepiej mi jest samej,niż z kimś. Mam czas na swoje liczne pasje,nikt nie zawraca mi głowy swoimi problemami,które wynikały z charakteru owego człowieka. Tylko zaczynam się bać,że zbyt luźno będę podchodzić do kwestii związków (lvl 23 here) i z 30.na karku spełnię większość marzeń, będę czuć satysfakcję z osiągnięć w różnych moich pasjach i przyjdzie takie #feels,że źle to wszystko rozegrałam,bo koleżanki mają mężów,dzieci etc,a ja się skupiłam na sobie. A może to po prostu jakaś moja reakcja obronna,bo po raz któryś nie wyszło ze związkiem? Dziękuję tym,co dobrnęli do końca tego wpisu,będzie mi niezmiernie miło jeśli zostawicie jakiś sensowny komentarz,co sądzicie o tej sytuacji:)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
Wydźwięk wpisu , jakoś taki mało emocjonalny , patrząc na inne . Jednak faceci są słabsi. Sam jestem po rozstaniu w długim związku, a nadal tęsknię za Ta osoba i mi jej brakuje. Ale odstęp czasu zrobi swoje. Co do ciebie , to wydaje mi się ,że przyjdzie taki czas , w którym uświadomisz sobie , że jednak chcesz z tą osobą przejść wspólnie to życie, a samotność jednak tego nie da,
@AnonimoweMirkoWyznania: żeby być szczęśliwym w związku potrzeba dwoch rzeczy.
Pierwsza-umieść być szczęśliwym samemu. To już jak sądzę-masz.
Druga-to osoba, z ktora to szczęście można dodatkowo powiekszac.
Sadzac z opisu -Twój eks warunku nie spełniał.

Każdy facet jest inny. Moze spotkasz takiego,ktorego problemy nie będą dla Ciebie zwracaniem głowy (wszak związek ma dawać tez oparcie i ostoje), lub nie będzie on sam chciał tego robić.
Nie ma co szukać faceta na sile.
@ukradli_mi_strimsa: alfa, beta...sreta.
Wybacz wyrażenie..ale no kurcze...Co to za jakiś podziały rodem z podrecznikow dla podrywaczy?

Normalni ludzie nie dzielą na takie kategorie. Niech dziewczyna -jeśli ms szukać- szuka normalnego., dobrego człowieka. Ładnie napisałeś o tych problemach i tak właśnie powinno być.
Ale te wszystkie "bety" mają taki jakiś negatywny wydźwięk.. po co to?
@AnonimoweMirkoWyznania: doświadczenie w związku juz masz, rozpadl sie, wiec juz widzisz co tez moglas zrobic zle. Wykorzystaj to, przeanalizuj. I nie zamykaj sie na innych, wszystko idzie polaczyc, a Ty mozesz sobie taka zawzietoscia tylko zamknac drzwi na cos dobrego
Anon: Tutaj różowy także po rozstaniu, związek dłuższy niż 3 lata. Też doceniam mój czas na pasje, próbę odnalezienia siebie na nowo. I wiesz co, dokładnie takie myśli mnie ostatnio nachodzą, wizje wysypu zaproszeń na śluby i inne takie. Zatem podejrzewam, że to rzeczywiście reakcja obronna. Trzymaj się dalej tak optymistycznie i powodzenia!

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling