Wpis z mikrobloga

Mirusie, zakupiłem sosik. Ta malutka, chciałoby się powiedzieć ‘słodka’ buteleczka zawiera w sobie najbardziej plugawą juchę władcy piekieł. Oj tak… wiem co mówię, gdyż zawartość tej to buteleczki ma moc 600 000 SHU! Wykrzywiające ryj, #!$%@?ące wnętrzności i rozrywające dupę 600k SHU! (òóˇ)

Wdzięczna i szczera nazwa tego sosu z Kostaryki, czyli „The Hottest Fuckin’ Sauce” zachęca do spróbowania. Opis który widzicie na etykiecie też jest bardzo szczery:


No ale koniec #!$%@?, czas spróbować zwartości tej kruszynki…

Zacząłem od małej ilości na wykałaczce… dobrze pali rurę, kop jak #!$%@?, ale to jeszcze nie to. Jedziem z łyżeczką. Szybka aplikacja i… nie trzeba było długo czekać na efekty.
Nagle, nie wiadomo skąd, coś we mnie wstąpiło… jakaś obecność. To coś kazało mi kaszleć, płakać, skakać… #!$%@? wie o co chodzi? Gdy akurat zacząłem chodzić po ścianach niestety do pokoju weszła moja żona. Wróciła za chwilę w koloratce i z krucyfiksem i zaczęła coś mamrotać po łacinie. Moje gardło mnie pali, łzy ciekną z oczu, czuję wyraźne mrowienie na twarzy. Ale jazda! (ʘʘ)
Po tym #!$%@? nastaje błogość, euforia w czystej postaci…
Po krótkim przeanalizowaniu sytuacji domyśliłem się, że mój szef zrobił sobie ze mnie jaja i mnie na chwilę opętał. Wiecie jak to jest heheszki w pracy… Oj Lucek, Lucek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale przejdźmy do walorów sakowych:
Ten sos jest obłędnie pyszny!!! Mocna nuta papryki, cebulki i czosnku jest wyczuwalna już w zapachu. Ale ten smak! W składzie jest ocet, ale widzę, że wreszcie ktoś pomyślał i nie zalał nim wszystkiego niszcząc smak. Coś wspaniałego.
Oficjalnie stwierdzam, że jest to najlepszy kupny sos jaki do tej pory próbowałem. Jeśli macie ochotę na ostrą jazdę i obłędny smak – Polecam!


#goomowesosy #chilihead #chili #ostrezarcie

@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
goomowy - Mirusie, zakupiłem sosik. Ta malutka, chciałoby się powiedzieć ‘słodka’ but...

źródło: comment_RYg4v4em9FT9qQM1QNMD1KGZIEIfZrK5.jpg

Pobierz
  • 47