Wpis z mikrobloga

Kto choć raz miał stawiane bańki ten plusuje!
Moja ciotka lvl 66 po 2 tygodniach "zdychania" na jakieś wiosenne przeziębienie, poprosiła mnie, żebym postawił jej bańki. Od lat tego nie robiłem, ale doświadczenie zdobyte na rodzinie mam niemałe :)
Drogie Mirki - życzę Wam zdrowia!
Nie dajcie się nagonkom marketingowym i liście zakupów na lekarskiej recepcie! Nie niszczcie organizmu nadmiarem chemii przy byle infekcji, a już na pewno unikajcie antybiotyków, gdy nie są konieczne.
#zdrowie #medycyna i trochę ##!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WooSan - Kto choć raz miał stawiane bańki ten plusuje!
Moja ciotka lvl 66 po 2 tygod...

źródło: comment_UMq7XLQHulDxxIbipto96mgyJFg1mBzu.jpg

Pobierz
  • 220
@krasecz: Mnie uczono, że w wynaczynionej krwi pod bańką zaczynają gwałtownie namnażać się leukocyty. A co one robią, gdy wrócą do układu - tego już nie trzeba wyjaśniać.
I nie przejmuj się, zachodni świat wraca do tradycyjnych metod i je udoskonala, a wykopki - elita polskiego Internetu - i tak zawsze będą wiedziały najlepiej, co trzeba wyśmiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego nic na siłę. Grunt to
@elniks:

Mnie uczono, że w wynaczynionej krwi pod bańką zaczynają gwałtownie namnażać się leukocyty.

Grunt to mieć odpowiednią wiedzę dla siebie oraz najbliższych i umieć z niej korzystać


Taa...

@appo_bjornstatd:

nie spotkałam nikogo, komu ta metoda by zaszkodziła


Poczytaj o oparzeniach po bańkach.
tak, wiem, to nie takie proste zielonko, ale chodzi mi ogólnie o schemat


@Sydney_Mobius: schemat jest taki, że przeziębienie jest chorobą wirusową, więc żeby się go pozbyć należy zabić wszystkie zainfekowane tym wirusem komórki. W jaki sposób robienie podciśnienia w niektórych punkach na plecach ma się do tego przyczynić? Proces walki z infekcją jest przyspieszony przez podniesienie temperatury ciała (stąd się bierze gorączka) i może przez coś jeszcze.
To jest jakiś
Mam jednego kolegę w klasie, co leczy się homeopatycznie. Efekt taki, że mimo że przewekle na nic chory nie jest, to frekwencję ma poniżej 50%, bo ciągle leczy homeopatycznie powikłania po chorobach, które leczył homeopatycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chet_Sidney: Riposta nie warta funta kłaków,
Taki niby jesteś logiczny ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem kontekstu, w którym odnoszę się do leków, a nawet do ich konkretnego rodzaju?
Bieda