Wpis z mikrobloga

Mireczki co to się odjaniepawliło to ja nawet nie. W niedzielę przekroczyłem 200 000 mil w #bmwsorka, wczoraj minęły dokładnie 2 lata odkąd przyjechałem do #uk (18 kwietnia), jednak dzisiaj wydarzyła się według mnie najciekawsza rzecz:

Otóż dzisiaj wybija dokładnie 200 ludzi, od czasu rozpoczęcia działalności #sorekcharityltd - tak, przez ponad niewiele jak rok działalności udało mi się zapewnić zakwaterowanie i pomoc dla tak dużej ilości ̶n̶e̶r̶e̶k̶ mirków (i nie tylko)) w postawieniu stopy na ziemi brytyjskiej.

Z okazji tak wielu szczęśliwych okazji robię #rozdajo - losowa osoba (nie zielonka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) plusująca ten wpis będzie mogła wybrać sobie dowolną grę ze #steam do 150zł.

Losowanie dzisiaj do godziny 21:37

Zapraszam serdecznie i niech wasze organy wewnętrzne zawsze będą zdrowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#emigracja
sorek - Mireczki co to się odjaniepawliło to ja nawet nie. W niedzielę przekroczyłem ...

źródło: comment_AD7pqstjNqzYsQKoUwjG0bPdqbTe42Pf.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@sorek: Fajnie że można za granicą spotkać takich rodaków, którzy obalają stereotypy o naszej narodowej zawiści i swoją pracą pomagają w tej jakże trudnej sytuacji jak życie w obcym kraju. Szanuję bardzo
  • Odpowiedz
@TheArt: Tutaj masz dokładnie: http://www.wykop.pl/artykul/2421494/ama-sorek-ten-co-sciaga-ludzi-na-mirko-do-yorkshire/

W skrócie - pomagam ludziom zacząć w Anglii, zapewniam pokoje - i tym głównie sie zajmuje, by miejsce do życia było przyjemne dla każdego mirka, natomiast pomagam również znaleźć pierwsza prace, dziele się informacjami o lepszej pracy z mirkami z okolic, daje porady, pomagam gdy ktoś ma różne problemy, swatam, wycinam nerki - robię wszystko by ludzie tutaj żyli szczęśliwie i spokojnie :)
  • Odpowiedz
@sorek mógłbyś kiedyś opisać dokładniej jak to wszystko wygląda, ile bierzesz od Mirka za ściągnięcie, kwaterunek ogarniasz na bieżąco czy masz już wcześniej coś przygotowane?
  • Odpowiedz