Wpis z mikrobloga

Mireczki co to się odjaniepawliło to ja nawet nie. W niedzielę przekroczyłem 200 000 mil w #bmwsorka, wczoraj minęły dokładnie 2 lata odkąd przyjechałem do #uk (18 kwietnia), jednak dzisiaj wydarzyła się według mnie najciekawsza rzecz:

Otóż dzisiaj wybija dokładnie 200 ludzi, od czasu rozpoczęcia działalności #sorekcharityltd - tak, przez ponad niewiele jak rok działalności udało mi się zapewnić zakwaterowanie i pomoc dla tak dużej ilości ̶n̶e̶r̶e̶k̶ mirków (i nie tylko)) w postawieniu stopy na ziemi brytyjskiej.

Z okazji tak wielu szczęśliwych okazji robię #rozdajo - losowa osoba (nie zielonka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) plusująca ten wpis będzie mogła wybrać sobie dowolną grę ze #steam do 150zł.

Losowanie dzisiaj do godziny 21:37

Zapraszam serdecznie i niech wasze organy wewnętrzne zawsze będą zdrowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#emigracja
sorek - Mireczki co to się odjaniepawliło to ja nawet nie. W niedzielę przekroczyłem ...

źródło: comment_AD7pqstjNqzYsQKoUwjG0bPdqbTe42Pf.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@sorek: A jeśli chcę brać udział w losowaniu, ale jednocześnie szanuję to żę gibpotatoe szanuje Ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@sorek: Mimo, że handlujesz tymi nerkami to i tak szanuję cholernie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z obecnej pracy się zwalniam więc jeśli w najbliższym czasie nic nie znajdę to się odezwę mistrzu :)
  • Odpowiedz
@m_bielawski: niestety takich statystyk nie prowadzę - część z ludzi na pewno pojechało na swoje, własne mieszkania, czy sprowadzili sobie rodzinę - część wróciła na jakiś czas - część powiedziała że wróci. Ogólnie mogę spokojnie powiedzieć, że zdecydowana większość zostaje i rozwija się, idzie dalej, znajduje lepsze prace, robi kursy na koparki, cieżarówki i zaczyna zarabiać przyzwoite pieniądze.

Ogólnie czekam, aż mireczki same zaczną zarabiać tyle by kupować własne domy, wtedy
  • Odpowiedz
Ogólnie czekam, aż mireczki same zaczną zarabiać tyle by kupować własne domy, wtedy mirko będzie kupowało domy dla mirków i szybciej będziemy w stanie stworzyć prawdziwe miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: Może stworzymy tam Mirklandię xD
  • Odpowiedz