Wpis z mikrobloga

Mireczki co to się odjaniepawliło to ja nawet nie. W niedzielę przekroczyłem 200 000 mil w #bmwsorka, wczoraj minęły dokładnie 2 lata odkąd przyjechałem do #uk (18 kwietnia), jednak dzisiaj wydarzyła się według mnie najciekawsza rzecz:

Otóż dzisiaj wybija dokładnie 200 ludzi, od czasu rozpoczęcia działalności #sorekcharityltd - tak, przez ponad niewiele jak rok działalności udało mi się zapewnić zakwaterowanie i pomoc dla tak dużej ilości ̶n̶e̶r̶e̶k̶ mirków (i nie tylko)) w postawieniu stopy na ziemi brytyjskiej.

Z okazji tak wielu szczęśliwych okazji robię #rozdajo - losowa osoba (nie zielonka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) plusująca ten wpis będzie mogła wybrać sobie dowolną grę ze #steam do 150zł.

Losowanie dzisiaj do godziny 21:37

Zapraszam serdecznie i niech wasze organy wewnętrzne zawsze będą zdrowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#emigracja
sorek - Mireczki co to się odjaniepawliło to ja nawet nie. W niedzielę przekroczyłem ...

źródło: comment_AD7pqstjNqzYsQKoUwjG0bPdqbTe42Pf.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Shinoa: zazdrosna...o co? Wiesz czym jest overcrowded? Ja bym płakała musząc mieszkać w takich warunkach, jeszcze płacąc za to jak za własne mieszkanie. Mi jest po prostu przykro, że ludzie, którzy są w potrzebie są wykorzystywani (chodziło mi tylko o cenę, dopóki nie zobaczyłam filmiku). Ja sorkowi, jak i każdemu życzę wszystkiego dobrego.
Wiem jak to jest zaczynać w uk, nie mając rodziny ani nic, i tym bardziej razi mnie
  • Odpowiedz
@Chcialamdobrze: Sugerujesz że masz mieszkanie za 280 - 360 funtów miesięcznie, wliczając wszystkie opłaty za prąd, wodę, gaz, internet itd? Chciałabym to zobaczyć :P

Według tego co patrzę, to małe mieszkania (flaty) kosztują z 600 funtów miesięcznie (sam czynsz). Jak doliczysz to tego opłaty to z 700, może nawet 800 zapewne będzie (nie wiem, nie wynajmuję mieszkania). Owszem, da się za to wyżyć nawet przy najniższej krajowej, ale na nic
  • Odpowiedz
@Shinoa: nigdzie nie pisałam o mieszkaniu na 280f, wyżej masz obliczenia ile kosztuje pokój w domu, w którym mieszkają 3 osoby i każdy ma swój pokój. Nawet z wyżywieniem taniej im wychodzi.

Nie wiem gdzie patrzysz, ale my płacimy mniej niż 600f ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przerabiając dom jak na filmiku możemy pomieścić 11 osób. Podziel 500 przez 11 i zobacz jaka wyjdzie cena (
  • Odpowiedz
@sorek: dobrze wiesz o czym piszę, więc handluj z tym obrazkiem.

A jeśli ktoś chce jeszcze pogadać to zapraszam na priv, bo ciągnięcie tutaj rozmowy jest jak walenie głową w ścianę. Szkoda strzępić ryja.
Chcesz rzetelne informacje- priv
Masz w dupie- olej temat i zajmij się czymś pożyteczniejszym.

Dobranoc wszystkim i powodzenia niezależnie gdzie jesteście i gdzie mieszkacie.
  • Odpowiedz
dobrze wiesz o czym piszę, więc handluj z tym obrazkiem.

@Chcialamdobrze: Nie wiem. I nie wiem co masz na myśli mówiąc rzetelne informacje - skoro nie checsz się z nami nimi tutaj podzielić oznacza, że tak naprawdę nie masz dowodów by o nich mówić. Jeśli tak nie jest - udowodnij.

Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@sorek: Wielkie dzięki. Szacun za to, co robisz. A to losowanie, to pierwsza moja wygrana w życiu, która polegała jedynie na szczęściu. Na resztę zawsze musiałem jakoś zapracować. Jeszcze raz składam podziękowania. ;)
  • Odpowiedz
Otóż dzisiaj wybija dokładnie 200 ludzi, od czasu rozpoczęcia działalności #sorekcharityltd - tak, przez ponad niewiele jak rok działalności udało mi się zapewnić zakwaterowanie i pomoc dla tak dużej ilości ̶n̶e̶r̶e̶k̶ mirków (i nie tylko)) w postawieniu stopy na ziemi brytyjskiej.


@sorek: bardzo szanuje
  • Odpowiedz