Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr


Mam 22 lata, ze swoją dziewczyną jestem od ok 2 lat. Wcześniej byłem typową stuleją, więc wszystko czym mogłem się zadowolić to panie w .jpg, w skrócie - moja obecna dziewczyna jest moją pierwszą. Była pierwszą osobą która złapała mnie za rękę, która mnie przytuliła, która wyznała miłość, była też dla mnie pierwszą dziewczyną z którą się całowałem i z którą uprawiałem s--s. Ogólnie dobrze się nam układa, czasami się kłócimy, ale to nic takiego, prawie jak każdy zdarza się nam na siebie chwile powarczeć, ale zaraz już jest wszystko ok. No ale od jakiegoś czasu dręczy mnie to, że ona jest moją pierwszą dziewczyną, więc tylko z nią się całowałem i tylko z nią uprawiałem s--s, a chciałbym tego spróbować też z inną dziewczyną, zobaczyć jak to jest. Ona już wcześniej była w kilku związkach (raczej mniej niż bardziej poważnych, ale mimo wszystko), ze swoim poprzednim również uprawiała s--s, sam ten fakt mi nie przeszkadza, raczej to, że ona wie jak to jest z kimś innym, a ja nie. Coraz częściej rozglądam się za dziewczynami na ulicy, na facebooku itp, chociaż żadnej nie podrywam, ani nawet nie rozmawiam. Męczy mnie to, bo kocham swoją dziewczynę i najchętniej był bym z nią już zawsze, ale jednocześnie chciałbym spróbować tego jednego-jedynego seksu z inną dziewczyną, co jeśli moja dziewczyna by usłyszała to oczywiście od razu by mnie zostawiła, jak każda słysząc takie coś (a może nie każda?), więc jej tego nie powiem, a sam też nic z tym nie zrobię, bo mimo że chciałbym tego jednego razu, to nie chcę jej zdradzić, ot taki paradoks. Przez co od jakiegoś czasu gotuję się od środka i nie wiem co zrobić.
#niebieskiepaski - co o tym sądzicie? Jestem p----------y, czy rozumiecie to co czuję?
#rozowepaski - a wy, co o tym sądzicie? Jakbyście usłyszały coś takiego od swojego faceta to zostawiłybyście go od razu? Czy może zgodziłybyście się na ten jeden raz?
#s--s #zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: A gdyby twoja dziewczyna chciała zobaczyć jak jest z innymi facetami, pozwoliłbyś? Może chciałaby sprawdzić czy kolega z pracy da sobie radę lepiej niż ty, może natura tamtego chojniej wyposażyła..? Zgodziłbyś się na to?
  • Odpowiedz
Anon: Jezeli jest ci z nią na tyle dobrze to nie szukaj wrażeń ale jak masz non stop jakieś wątpliwości to zostaw ją i zrób to z kimś innym. Ja byłam w podobnej sytuacji jak ty, zastanawiałam się się nad tym ale stwierdziłam że na tyle jest mi dobrze z moim że nie potrzebuje innych wrażeń

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przez ludzi przemawia najczęściej czysty egoizm i nie chcą się dzielić z innymi. Dopóki nie spróbujesz, dopóty nie będziesz wiedział jak to jest - nie będziesz miał porównania.
Chcesz zostać romantycznym męczennikiem, spoko, tylko nie zdziw się jak druga strona kiedyś nie wytrzyma i podda się przygodzie. Za kilka, kilkanascie czy kilkadziesiąt lat, stwierdzisz, że nie warto było się powstrzymywać lub miło będziesz wspominał ten czas. Pamiętaj, wspomnienia to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale przecież Twoja dziewczyna może zaprosić koleżankę lub zorganizować trójkąt lub po prostu możecie się pobawić w dwie pary z jakąś chętną parą jak wam się znudzi w łóżku i w końcu się przekonasz jak to jest, wystarczy otwartość umysłu i zaufanie. To jedyny sposób, żeby być fair wobec Twojej partnerki i doświadczyć jak to jest z inną. Dodatkowo ktoś tutaj niedawno wrzucił zdjęcie dwóch kobiet półnagich opisując właśnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania @agaja: nie ma się co koledze dziwić że ciekawy jest innej dziurki jak zna tylko jedna. Tak czy owak w końcu wyląduje u kurtyzany. Potem oczywisty kac moralny. I tu najważniejsza cześć bo charakter trzeba mieć odpowiedni do tego typu spraw żeby się swojej nie przyznał jak to go zacznie sumienie dreczyc. Kolegę miałem(już nie mam bo nie wolno mu z domu wychodzic, teraz jest święty) co skoczył
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: słuchaj mialem podopna sytuacje, teżpierwsza dziewczyna itd. powieidzialem jej o tym jak się z tym czuję porozmawialiśmy szczerze i zgodziła się na trójkąt z jakąś laską pod warunkiem że jej też ona będzie się podobać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem w identycznej sytuacji, pierwsza dziewczyna, 4 lata razem i te myśli jak by było z inną.
Powiem tak, aż do zerwania to się nie zmieniło, potem poznałem 2 inne dziewczyny z którymi uprawiałem s--s i doszedłem do wniosku że niczym się ten s--s nie różnił - wyglądał tak samo, one miały na dole dokładnie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wtedy się wyleczyłem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ujmę to tak, jeśli chcesz seksu to bierz swoją miłość za dupę i rżnij jak sękatą deskę w tartaku, na wszystkie możliwe strony. Inne sobie odpuść, bo nikt nie lubi zdrad, po drugie już i tak jesteś kucem ruchaczem więc nie przeciągaj struny i szczęścia. A po trzecie to i tak będziesz szukał nowej jeśli cię obecna rzuci i tak.
Więc, bierz kwiatki i leć dopieszczać swoją pannę na
  • Odpowiedz
Podpowiem Ci: będzie gorzej, do dobrego seksu potrzeba miłości, czasu, poznania swoich ciał i reakcji. Z nową byłoby mechanicznie i bez sensu.

A po wszystkim będziesz się czuł jak g---o


@Shyvana: @AnonimoweMirkoWyznania: Ale ona p------i, jak dorwiesz fajną dziwkę to Ci o-------i z połykiem, będzie piszczeć i w ogóle super :D Ale raczej nie trafisz, taka natura.. jak czegoś szukasz to ciężko znaleźć ;P > Chyba natura każdego neandertala XD

A jakby mi facet coś takiego zaproponował,
  • Odpowiedz