Wpis z mikrobloga

JJRC H16 Tarantula X6- najlepszy dron w tej cenie- 43.59$! (uniesie kamerkę gopro, xiaomi yi itp.).
Aby uzyskać cenę jak wyżej należy użyć kuponu: B4F2CF (-10.90$)
Po wybraniu koloru biało-niebieski darmowa wysyłka.

Link

Zapraszam do polubienia banggood cebula deals gdzie znajdziesz więcej dobrych ofert z banggood.

Link bezpośredni

Aktualne sposoby na zdobycie punktów na banggood - osoby korzystające z fb zapraszam do "włączenia powiadomień" aby być zawsze na bieżąco.

#banggood #drony #quadcopter #banggoodpl
  • 17
@kruprz:

Tylko to, tylko tamto...

Rownie dobrze mozna wrzucic dowolny produkt z bg i mowic, ze od x czasu jest info o promocji, tylko to sie zmienilo, czy tamto... Przeciez reszta sie zgadza...
@sylwek2k: W takie rzeczy mi się bawić nie chce :-) chodziło mi tylko o to, że Mirek @banggoodpl nie koniecznie brał z peppera bo to już było i kody co jakiś czas się pojawiają :-) a co jeśli peppera to od niego ? ;-)
@kruprz: Nie ja dodałem na peppera, mam bardzo złe doświadczenia z pepperem- a właściwie z tzw. ich "moderacją". Stronka jest ok, założenie bardzo dobre. Raz dodałem tam okazję (oczywiście bez refów itd) i wtedy dowiedziałem się jak działają. Podziękowałem, nie zamierzam tam nic dodawać :)
@banggoodpl:

Ta... Grunt to wymagac od innych, zapominajac, ze najpierw olewalo sie regulamin...

II. Spam
W Pepper mamy zero tolerancji dla spamu. Wszystko co zostanie za niego uznane jest usuwane, a konto osoby spamującej blokowane.
Za spam uznajemy:
Autopromocja oraz rekomendacja przy czerpaniu z tego tytułu korzyści włączając w to: pracowników, sieci afiliacyjne, agencje marketingowe, SEO, PR itp., ankiety, akcje charytatywne (bez uzgodnienia z administracją), konkursy, prywatne aukcje, linki do własnych