Wpis z mikrobloga

borze co za festiwal zjaniepawlenia xDDD

niewykluczone że mam z gruszkiem trochę rozbieżne poglądy (bo patriotyzm jest gównem niezależnie od tego czy przejawia się w postaci wywieszania białej falgi czy też paradowaniem w rigcz is bad), no ale wy do cholery nie potraficie nawet czytać i cieszycie się z tego że możecie, dzięki temu, dowalić nielubianemu mirkowi xDDD


@Chodtok: Fajnie, że przy okazji ujawniają się ludzie, którzy, podobnie jak Gruszka, lubią
@Ercefet: kiśnie z ludzi którzy mają ból dupy o takie rzeczy, to znaczy ludzi którzy do kolesia idącego w rurkach i różowej polówce mówią "ale pedał" przechodząc obok niego. Takie osoby, które reagują emocjonalnie (negatywnie) na proste nieszkodliwe zachowania innych osób.
Czym innym jest śmianie się po prostu z ludzi z różnorakich powodów. Np z sebków patriotów z kotwicą z powstania warszawskiego bo taka teraz moda. Przechodzisz obok takich ludzi i
@jamnig: Przecież widze:

Polaczki dalej mają ból dupy o to jak kto się ubiera, co kto je (...)


potem napisał

Zawsze mnie bawi jak ktoś (...)

Kisne z ludzi co w tym chodzą (...)


On nie ma bólu dupy, jak napisał wcześniej, więc nie jest hipokrytą, co usilnie wykopki starają sie udowodnić
@Gruszka1992: Osobiście mam gdzieś, czy wspierasz tę pożal się Boże organizację, ale skoro deklarujesz się, że coś zrobisz, chyba nawet termin podałeś i nagle bum, cisza. Chodzi o sam fakt, że jedno robisz, drugie mówisz, zupełnie jak w tym screenie z tego wpisu. Nie masz? To dlaczego nie możesz po prostu obojętnie przejść wobec kwestii ,czy ktoś wierzy zamiast opluwać w chamski sposób chrześcijaństwo? Jeszcze jakby Cię było stać na merytoryczną
lubią bezpodstawnie wyzywać i obrażać innych.


co xDDD

@lililililil:

narodowość/patriotyzm to tylko i wyłącznie produkt ba którym się zarabia


eee?
dużo ludzi niestety daje janopawlenie o narodowość i inne bzdury, co jest realnym problemem
ot chociażby gównoburza o tego twojego kolorowego orzełka xDDD
poza tym, jeśli dobrze kojarzę, to chyba istnieją przepisy chroniące symbole narodowe, przez co za wetknięcie białoczerwonego kawałka materiału w gówno albo spuszczenie go w kiblu
@WezelGordyjski: Daleko mi do prawaków, ale @Gruszka1992 zrobił się żałosny. Jego wpisy jadą już tylko dzięki inercji i niczym nie różnią się od wpisów sebixów, po których tak jeździ. Zawsze obawiałem się, że to zwykły atencjusz, a nie żaden obrońca sprawiedliwości i niestety okazało się to prawdą.
Masz @Gruszka1992 trochę aktualniejszy awatar ci zrobiłem:
Pobierz
źródło: comment_PmqOxfipnU5uc0XILi5GjHDNgU75YuLX.jpg
I te lewackie komentarze, że patriotyzm to gówno. Po co tacy ludzie jak mireczek komentujący wyżej i Gruszka mieszkacie w tym kraju skoro tak bardzo gardzicie Polską?


ale wołaj jak obgadujesz xD
mieszkam na tym kawałku ziemi bo akurat tutaj się urodziłem i nie mam na razie powodów żeby się przeprowadzać

gdybym urodził się gdzie indziej, to pewnie mieszkałbym tam a nie tutaj xD

@Scarllet:
@Chodtok: "każdy krok w kierunku światowej/europejskiej integracji i utraty przez polskę suwerenności jest krokiem ku świetlanej przyszłośći ;333"
"przez co za wetknięcie białoczerwonego kawałka materiału w gówno albo spuszczenie go w kiblu można by mieć kłopoty xDDD (a raczej ;////)"
Albo jesteś gimbusem albo po prostu lewackim trollem, wybierz jedno..