Wpis z mikrobloga

To jutro widzimy się w pubie Teoria (niedaleko multitap'u Absurdalna z 1 wykop piwa - uliczka wcześniej)

Kiedy: 16 kwietnia, sobota (jutro)
Start: 18:00
Adres: Dworcowa 13, #katowice + Widok na drzwi

Coś o lokalu:
- kluboczajownia, mają pyszną herbatę, kawę i dość duży wybór piw od 7-12 złotych (Cerna Hora, Raciborskie, Pinta, duży wybór z Browaru na Jurze, Obolon, Komesy + krafty w absurdalnej blisko :D)
- na podestach siedzi się po turecku, bez butów, dość blisko i bardzo przyjemnie
- domofonem dzwonić pod nr 1.
- nie ma możliwości płatności kartą, ale bankomatów dużo w okolicy
- są planszówki :)
- w weekend darmowy parking na ulicach tylko uważać na parking w galerii bo w nocy jeden poziom zamykają :P

______________________________
Serdeczne podziękowania dla @malyskrzat za ogarnięcie lokalu na czas:) Brawa dla niej. Cybermachina od poniedziałku bez możliwości rezerwacji na sobotę - tłumy na wiosnę się robią widać :)


#slaskiewykoppiwo #katowicewykoppiwo #wykoppiwo
gorush - To jutro widzimy się w pubie Teoria (niedaleko multitap'u Absurdalna z 1 wyk...

źródło: comment_ZjSV79tPQAOJ1Juc4BiJVTsqq1EArnG3.jpg

Pobierz
  • 73
@UowcaTroli: dzisiaj rano fajnie było a teraz przynajmniej u mnie pochmurno i ciemno ale dalej ciepło na grilla :D

PS jak coś to jadę z Żor autem gdyby ktoś chciał się zabrać jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
dalej ciepło na grilla :D


@gorush: No ja właśnie się już napaliłam na grilla i dalej czaruję, żeby była pogoda. :P Bawcie się dobrze, może następnym razem już będzie dłużej otwarte Rosarium i tam się uda coś zorganizować.