Wpis z mikrobloga

  • 1256
hahaha mirki kisnę niemożebnie;) puchacze nam się chciały rozmnożyć i złożyły jaja, a że w uk rozmnażanie nierodzimych gatunków jest nielegalne, trzeba te jaja przekłuć ( co by sowy były zadowolone i mogły se na nich siedzieć). Do rzeczy - włażenie do nich i kombinowanie przy jajkach nie należy do najbezpieczniejszych, więc trzeba mieć jakąś obronę, najlepiej tarczę (lol), żeby lecący na ciebie samiec odbił się od niej, a nie np. od twarzy, pleców, ręki, czy jakiejś innej ważnej części ciała xD. Laska, która w akcie desperacji(bo nie mogła znaleźć nic co mogłoby zrobić za tarczę) polazła do nich z, uwaga, mieczem xD tak, kurdebele, sowo- masz mój miecz!! Piszę to i się śmieję, bo oczywiście samiec #!$%@? zaczął lecieć na nią, a ona obsrana jebła tym mieczem i uciekłaxD i teraz siedzą se sowy #!$%@? i mają miecz, żeby się bronić xD a ja się şmieję, robię zdjęcia, a w szafce mam chipsy i batony. #sowysazajebiste i w sumie to #logikarozowychpaskow
kahor - hahaha mirki kisnę niemożebnie;) puchacze nam się chciały rozmnożyć i złożyły...

źródło: comment_VyhdfzrQJwpormC3bPH0TcngI3oSK5ng.jpg

Pobierz
  • 54