Wpis z mikrobloga

Napisałem do supportu #ibuygou , żeby mi wygrali global rom w #redminote3 pro. Dostałem taką odpowiedź
Thank you so much for your order
But we found that you want we install multi-language for you, please know that once installed multi-language , please do not update your system again, or your phone maybe locked, and we can do nothing to help
Waiting for your reply then we can ship out


O co chodzi? jak telefon może się zablokować (brick czy bootloader), i dlaczego nie mogę robić updatu?
#xiaomi
  • 4
@MrMarley: Po prostu nie rób aktualizacji przez OTA bo to pewnie kombinowany multi-lang.

Sam kupowałem ten telefon w ibg i normalnie sobie wgrałem Global ROM, który śmiga i można potem aktualizować przez OTA bez problemu.
@Raffael: @MrMarley: Instalacja Romu przez serwisantów ibg od czasu blokowania bootladera nie odbywa się już tak chętnie, ponieważ po jakimś czasie napływało dużo skarg, że rom to, rom tamto, że brick. Dlatego jeśli ktoś jest choć trochę w temacie, ja polecam by sam podjął się instalacji romu Xiaomi.eu, do którego dostępu nie mają (bądź nie chcą mieć) w Chinach, a tutaj wiele tutoriali jasno i przejrzyście wytłumaczonych :)