Wpis z mikrobloga

#4konserwy #neuropa
Coś cie się tak dojaniepawlili do tych feministek.
Gówna usrana spamem typu feminiski to, feministki tamto, Znana feministka znanej grupy feministek mowi o znanej sprawie( naprawde kogoś to interesuje?). No korwinicy można od tego dostać. Mnie uczono, że jak ktoś piehroli głupoty to się go ignoruje,
Ja wam powiem jeszcze inaczej jakby nie główna wykopu to bym nawet nie wiedział, że jakaś feministka wyraża swoje zdanie w przestrzeni publicznej.To jest jawna manipulacja, robienie z debili ludzi sławnych. #oswiadczenie #manipulacja #wykopquovadis

Jeszcze jedno wam powiem, jak ja bym chciał żeby istniał podobny portal z super społecznością, (w sumie to jest mirko) gdzie promuje się osoby ciekawe, z pasją. A nie bande oszołomów karakanów, pokroju rafalala, to jest potężne #!$%@? umysłowe, Fejm dostaje gej, feministka, czarny, główna wypoku to ściek gówna, i chyba prawda jest w tym, że od czytania można dostać raka(przesiąknąć tym całym niemerytorycznym gównem) chyba czas na małe #zegnajo i odwyk

Jeszcze jedna rzecz, ci którzy cisną beke z januszy i grażyn, którzy siedzą przed tv i.(...) a sami lepsi nie są bo dokładnie taką samą papke polityczno-populstycznego bełkotu przenoszą na główną
Miał być krótki wpis bo z telefonu ale chyba wylałem cały swój #buldupizm
  • 3