Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #tfwnogf i nie #heheszki
Poznajcie mnie, krasnala ogrodowego (166 w kapeluszu). Znam jednego #rozowypasek i nie wiem co z nim począć bo jest to chodzący ideał pod każdym względem z jednym wyjątkiem bo ma ponad 1.8 m wzrostu. Angażować się w takie coś? Mi by nie przeszkadzała raczrj różnica wzrostu. Nie wiem co ona na to bo na razie rozmawiamy i spotykamy się na stopie przyjacielskiej, czasami coś próbuję dwuznacznie powiedzieć ale brakuje mi odwagi bo myślę że ona nie będzie się czuła swobodnie przy niższym mężczyźnie. #rozowepaski byłybyście w związku z kurduplem czy skreślony od razu?
#przegryw jednak bo gdybym tylko był wyższy...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 57
niskazaba: Mam 168 cm wzrostu 2kg nadwagi, ogólnie 5/10.

Od 2 lat jestem z dziewczyną 163 cm wzrostu (6,5-7/10) i choć wyzywa mnie od karłów i pokurczów to jest nam dobrze.
Nie angażuj się w związek z taką kobietą.
Niscy faceci mają po prostu #!$%@?, węższy "rynek" na którym mogą działać, ale to nie znaczy, że się nie da.

To jest anonimowy komentarz
Niedaleko mnie mieszka małżeństwo, gdzie ona ma pewnie z175cm, a on nie ma chyba nawet 160cm. Ona jest ładna i młodsza od niego. On nie jest bogaty, więc nie poleciała na kasę. Mieszkają sobie w bloku, mają psa i dwójkę dzieci. Widać, że są szczęśliwi.
Na roku miałam kolegę, tak na oko 160-165cm. Był tak sympatyczny i niesamowicie pewny siebie, że wyrwał dwie niesamowicie atrakcyjne laski. Z tą drugą, wyższą od niego