Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie kiedy po 20 latach spotykacie "znajomego" z podstawówki.

To był chłopak nad którym cały czas się znęcaliście fizycznie i psychicznie ponieważ:
- był mniejszy
- niższy
- i ciągle was denerwował.

A teraz okazuje się, że jest większy od Was, szeroki i przypakowany. Ponieważ pracuje fizycznie. A Wy jesteście #suchoklates bo pracujecie przy komputerze.

Wiecie jak nazywa się to uczucie?


#karma #sprawiedliwosc #oswiadczenie #jaktootagowac
  • 24
  • Odpowiedz
@Turysta10: Jeśli byłeś w miarę kumaty to gnoiłeś nawet silniejszych fizycznie od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po latach nadal masz ochotę splunąć im w morde. Tam w środku oni nadal są twoimi ofiarami cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich szkolnych katów.
  • Odpowiedz
@kaszkai: > bezmózgich dręczycieli

O wypraszam sobie. Nie bezmózgich. Zawsze bardzo strategicznie to rozgrywałem. Nigdy nie dawałem się złapać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jade:

A nie zakładacie, że po kilkudziesięciu latach człowiek może się zmienić? I żałować swoich czynów. (,)

A jeśli nawet nie żałować. To przynajmniej już tak nie postępować.
  • Odpowiedz
Nie martw się.

W środku każdego przypakowanego kolesia jest ciągle skitrany leszcz z podstawówki. Zastraszysz go.


@graf_zero:

Masz rację. Nawet nie trzeba było go zastraszać. Wystarczyło odpowiednio rozegrać rozmowę. Oczywiście według mojej strategii. W porównaniu z nim zawsze będę ALFA (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Turysta10: Znam, ale z drugiej strony. Kilkanaście lat do przodu: zarabiam kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, odbieram nowego Mercedesa z salonu, a oni harują w jakiejś gównopracy za minimalną krajową lub też pracują na zmywaku gdzieś w UK.

Feels good man.
  • Odpowiedz
@Turysta10: Nie znam tego uczucia, bo jeszcze 20 lat nie minęło i nigdy nikogo nie gnębiłem. Raz mnie próbowano zgnębić w gimbazie, ale gnębiący był z innej klasy, a moja klasa mnie lubiła, więc sobie odpuścił.
  • Odpowiedz