Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan - sprawina jest! Nasz niesłusznie odesłany w zaświaty przez #moderacja prawilny @Funky666: prosi o odpowiedź na ważne pytanie.

Przekazuję gryps z e-sztumu:

Jaki jest klimat na Ratajczaka i ogolnie w tej częsci centrum - czy sie tam dobrze mieszka czy jakaś patola i seby się kręcą? I czy daleko do jakichś parków/lasków/placów zabaw i czy tam tez patola?

Proszę o szczere odpowiedzi od prawilniaków z Wielkopolski. #pytanie #polskiemiasta
  • 16
@moby22: pracuję tam i zawsze są "parkingowi", ale oni są spokojni i nie przeszkadzają.
Co prawda Taczaka to pubowa ulica, ale mieszkając od strony oficyn, albo wyżej niż pierwsze piętro nie powinno to przeszkadzać
Ratajczaka i patola? Nieee... Przynjamniej od Parku Dąbrowskiego w strone Placu wolności.
Przecież to ścisłe centrum miasta jest. We wspomnianym parku może nocą się paru meneli pokręci ale ogórnie okolica bezpieczna. Cicha na pewno nie -> Jest tam w miarę duży ruch z powodu dużej ilości knajp na ratajczaka bliżej centrum i skrzyżowanego z nim taczaka. Mam parę osób co tam mieszkają i nie skarżyli się na nic specjalnie.
@a__s: Widzę, że nadużyłem tagu #moderacja i mam w gościach Elfika... Przepraszam - to trochę moje zbyt dramatyczne podejście do tematu. Niesłuszność to moja nadinterpretacja. @Funky666: to mój przyjaciel i zawsze będę stał za nim jak Cygan za bankomatem. Tęsknię :( PS. Rozmawiałem z osadzonym i prosił, aby była Pani łaskawa jeszcze jutro wysłuchać jego stanowiska, gdyż sam nadal podejrzewa, że kara niewspółmierna do popełnionego czynu.
Rozmawiałem z osadzonym i prosił, aby była Pani łaskawa jeszcze jutro wysłuchać jego stanowiska


@moby22: Nie mi to rozstrzygać. Niech wykorzysta formularz kontaktowy i wyjaśni sprawę - moderacja zadecyduje czy był to słuszny ban czy też nie.
@sekuranka: Zgadza się :-) Wiele wskazuje na to, że będziecie mieli u siebie niedługo naprawdę niezłego specjalistę. Szkoda tylko, że z całą robotą w Krakowie zostawia mnie samego :/
Naruszenie dóbr osobistych, wulgarne wyzwiska, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji


Czyli jednak pasta o serwerowni, dziękuję, proszę się rozejść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Byłem na widzeniu w areszcie śledczym. @Funky666: serdecznie pozdrawia i przekazuje jak poniżej:

Dziękuję uprzejmie za wszystkie odpowiedzi i przesyłam gorące pozdrowienia ze sztumu :)

@grubson234567:

No właśnie, to jest ścisłe centrum miasta - w Krakowie i paru innych znanych mi lokalizacjach tam właśnie lęgnie się największa patola (nie licząc największych blokowisk, ale to jej inny typ), a utrafiłem pieknie mieszkanie do wynajęcia właśnie w kamienicy. Nie zależy mi kompletnie
@moby22: przekaż aresztowanemu, że jak chce spokojnej okolicy z parkiem/jeziorem niech szuka okolice Grunwaldu/Junikowa ulica Smoluchowwkiego/Jeleniogórska itd., resztę w mapsach sprawdzi. Tam jest las a nad Rusałke (jezioro) rowerem miałby z 20-25 minut. Do tramwaju w miarę blisko, do centrum dojedzie, ceny znosne. Najfajniej byłoby mu na Solaczu, ale tam ceny z kosmosu pewnie. Trzeci typ to Strzeszyn, osiedle Literackie jeżeli nie zależy mu na dobrym dojezdzie do centrum. Tam sa
@moby22: moja znajoma mieszka na Ratajczaka od kilku lat, prawie na przeciwko pasażu Apollo. pod względem lokalizacji oczywiście rewelacja, w jej kamienicy mieszkają na ogół starsi ludzie. w bramie ani na podwórzu nigdy nie ma żadnych sebixów z browarami, panuje święty spokój, nocą również bez problemów. polecam 10/10