Wpis z mikrobloga

Byłem ja dziś w mieście zwanym #lodz

Matko Bosko jakie to jest strasznie brzydkie. Naprawdę bardzo,bardzo brzydkie. Jednym z ładniejszych budynków jest tu Biedronka obok Manufaktury. To nie bait. Oczy mi pękają bardziej niż na dworcu w Kutnie.

##!$%@?
  • 62
  • Odpowiedz
@Smash_smash: kolega z południa łódzkiego (Opoczno, Żarnów, Końskie), widzę.. Rozumiem, że nie przyzwyczajony do wielkomiejskiej architektury.. Biedronkę u Was tam pewno ostatnio zbudowali, to i znajome klimaty poczucie estetyki doceniło. Na chodniku to jednak polecam chodzić z otwartymi oczami. ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@fscker: No kurde, Biedry to akurat nie mamy :/ uwierz mi, że się starałem, ale było tak brzydko że zamykalem oczy.

A będąc bardziej dokładnym - Końskie to już nie łódzkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smash_smash: Zgadzam się co do samego miasta, natomiast nie spotkałam się jeszcze z tak pomocnymi i miłymi nieznajomymi :) Dodatkowo, na takiej Piotrkowskiej można zjeść dobrze i w normalnej cenie.
  • Odpowiedz
@blackmaul: mam znajomych pracujących w Łodzi, którzy wychowali się na Śląsku i na Śląsk wrócili i szczerze oraz zgodnie twierdzą że takie śląskie miasta jak Katowice, Gliwice, Rybnik czy nawet Zabrze sa o wiele ładniejsze od Łodzi, a to naprawdę nie świadczy o tym mieście dobrze. Bo Śląsk jak Śląsk, Gliwice, Kato, są całkiem ok, ale jak na miast 700 tysięczne, rzekomo z taką ilością zabytków, chociażby centrum mogłoby robić większe
  • Odpowiedz