Wpis z mikrobloga

@Smash_smash: Skąd się biorą tacy dziwni podludzie jak ty? Przyjeżdżasz do miasta które ma najwięcej zabytków w Polsce, gdzie jest najwięcej terenów zielonych, gdzie jest najdłuższa ulica handlowa w Europie, podwórce stawiane za przykład, nowoczesne galerie handlowe lub hotele w starych fabryczkach a ten pierd.. że gdzieś budynek był w remoncie i nie wszedł do największej zrewitalizowanej przestrzeni na świecie tylko do biedronki obok ( ͡° ͜ʖ ͡°
@fscker: No kurde, Biedry to akurat nie mamy :/ uwierz mi, że się starałem, ale było tak brzydko że zamykalem oczy.

A będąc bardziej dokładnym - Końskie to już nie łódzkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Smash_smash: Zgadzam się co do samego miasta, natomiast nie spotkałam się jeszcze z tak pomocnymi i miłymi nieznajomymi :) Dodatkowo, na takiej Piotrkowskiej można zjeść dobrze i w normalnej cenie.
@blackmaul: mam znajomych pracujących w Łodzi, którzy wychowali się na Śląsku i na Śląsk wrócili i szczerze oraz zgodnie twierdzą że takie śląskie miasta jak Katowice, Gliwice, Rybnik czy nawet Zabrze sa o wiele ładniejsze od Łodzi, a to naprawdę nie świadczy o tym mieście dobrze. Bo Śląsk jak Śląsk, Gliwice, Kato, są całkiem ok, ale jak na miast 700 tysięczne, rzekomo z taką ilością zabytków, chociażby centrum mogłoby robić większe
problem w tym, że wystarczy odejść kilkaset metrów od Manufaktury i już w oczy rzuca się brzydota i patola ;)


@KtosMiZajalNickElas: Jasne, sama brzydota, kilkaset metrów od manu jest Piotrkowska, pałac Poznańskiego, Akademia muzyczna, park Staromiejski, pl. Wolności, cmentarz stary itd
@FrankUnderwood: Bredzisz jak potłuczony, nie wierze w to że ktoś ze śląska na niego wrócił ani w to że tak powiedział o Łodzi. Mogę ci nawet zdradzić że mamy tu kolegę urodzonego w Katowicach który pokochał Łódź i w avatarze ma łódzkie logo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sepzpietryny: polecam zwiedzić Gliwice czy też Katowice, które w przeciwieństwie do Łodzi centrum ma już całkiem nieźle zrewitalizowane, może zmienisz zdanie. Nie wierz jeśli nie chcesz, ja przedstawiam fakt, sam w Łodzi nigdy nie byłem więc nie oceniam. Wierzę że być może to miasta ma potencjał, ale obecnie jest tam jeszcze dużo do zrobienia, a z relacji znajomych ocenili ją jako betonową dżunglę gdzie nawet jak coś jest ładnego, to niemal
@FrankUnderwood: Bywam na śląsku czasem i mimo że widziałem kilka ładnych miejsc ogólnie robi przygnębiające wrażenie a Łódź jak każde miasto ma swoje brzydkie i ładne strony. Różnica miedzy np Toruniem a Łodzią jest taka że centrum Łodzi jest większe od całego Torunia a w nim też tylko okolice starówki są zrewitalizowane i przygotowane pod turystów.

Wiem że każde miasto trzeba poznać, @npsr też mówi że Katowice mają ciekawsze strony i